Yılın en iyi kadın haber sunucusu Nazlı Çelik seçildi, konuşması yine etkiledi

Altın Kelebek ödülleri sahiplerini buldu. Altın Kelebek ödülleri alan kişiler arasında bizim için önemli olan bir kişi var, Sayın Nazlı Çelik Hanım. Her haberinde, sunumunda askerimize, polisimize olan sıcak konuşması, vatan sevdalısı, milliyetçi duruşu gönülleri fethetmeye yetiyor.

Yılın en iyi kadın haber sunucusu Nazlı Çelik seçildi, konuşması yine etkiledi

Yılın en iyi kadın haber sunucusu Nazlı Çelik seçildi, konuşması yine etkiledi

Haber sunarken boynuna taktığı ay yıldız kolye herkesin dikkatini çeken bir sunucu kendisi. Sıcak yaklaşımı, samimi konuşması ve özellikle milliyetçi duruşu ile ekranların en sevilen haber sunucusudur Nazlı Çelik. En şiddetli çatışma ortamlarına giren, ölümü göze alarak sunum yapan Nazlı Çelik her fırsatta şehitlerimizi anar, askerimize, polisimize dua eder. ogretmenlericin.com olarak çok fazla konu dışına çıkmıyoruz lakin Nazlı Çelik Hanımefendi için bu haberi yapmayı borç bildik. Sayın Nazlı Çelik Hanıma aldığı Altın Kelebek Ödülü için tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

5. ALTIN KELEBEK ÖDÜLÜNÜ ALDI

Star TV Ana Haber Sunucusu Nazlı Çelik ödülünü alırken ekranlara çıkma şansı yakaladığı için Star TV’ye ve destekleri içinde tüm izleyicilere teşekkür etti. En iyi kadın haber sunucusu ödülünü alan Nazlı Çelik kendisine oy vererek kendisini 5. Altın Kelebek ödülü ile taçlandıran herkese teşekkür etti.

ASKERE POLİSE SELAM YOLLADI

Nazlı Çelik  Altın Kelebek ödülünü aldıktan sonra yaptığı konuşmasında Taksim’de Ankara’da patlayan bombaların doğuda hergün askerimizin, polisimizin canlarını aldığına dikkat çekti. Ortaya koyulan hayatların vatan sevdası uğruna verildiğini belirten Çelik, mehmetçiklerin haklarının ödenemeyeceğini açıkladı. Nazlı Çelik şehitlere rahmet dilerken koca yürekli askerlerimize, polislerimize selam gönderdi.

Öğretmenler İçin

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM

Bu Vücut Benim