Game Of Thrones 6.Sezona Hayal Kırıklığı İle Başladı

Game Of Thrones 6.Sezona Hayal Kırıklığı İle Başladı Dünya çapında rekorlar kıran, milyonlarca takipçisi bulunan dizi Game of Thrones’un 6. sezon 1.bölümü yayınlandı. 24 Nisan akşamı yayınlanan 6. sezon 1.bölümü dizinin takipçileri tarafından beğenilmedi. Aylardır Game of Thrones’un 6. sezon 1. bölümü bekleniyordu. Ancak beklenildiği gibi dizinin ilk bölümünün heyecanlı geçmemesi izleyicileri resmen hayal kırıklığına uğrattı. Game of Thrones […]

Game Of Thrones 6.Sezona Hayal Kırıklığı İle Başladı

Game Of Thrones 6.Sezona Hayal Kırıklığı İle Başladı

Dünya çapında rekorlar kıran, milyonlarca takipçisi bulunan dizi Game of Thrones’un 6. sezon 1.bölümü yayınlandı. 24 Nisan akşamı yayınlanan 6. sezon 1.bölümü dizinin takipçileri tarafından beğenilmedi.

Aylardır Game of Thrones’un 6. sezon 1. bölümü bekleniyordu. Ancak beklenildiği gibi dizinin ilk bölümünün heyecanlı geçmemesi izleyicileri resmen hayal kırıklığına uğrattı.

Game of Thrones dizisi George R. R. Martin adlı yazarın A Song of Ice and Fire eserinden yola çıkarak hazırlanmıştı. geride bıraktığı 5 sezonda oyuncuları dahil her şeyi ile milyonlarca takipçiye ulaşan Game of Thrones’un 6. sezon 1. bölümü bekleneni karşılayamamışa benziyor.

Game Of Thrones 6.Sezona Hüsranla Başladı

Başrol oyuncularından olan ve aynı zamanda Yüzüklerin Efendisi serisinde Boromir karakteri ile tanıdığımız Sean Bean’in ve başarılı bir ekip, oyuncu kadrosu ile sık sık gündeme gelen, hem kurgusu hem de hikayesiyle izlenme rekorları kıran Game of Thrones dizisinin 6.sezon ilk bölümünden istediği heyecanı alamayan izleyiciler 6.sezon 2.bölümü izlemek için beklemeye geçti.

Game Of Thrones 6.Sezon 1.Bölüm Değerlendirmeleri

Game of Thrones’un 6. sezon 1. bölümü ile ilgili izleyiciyorumları;

– Aslında dizi şaşırtmadı. Genel anlamda açılış beklediğim gibi oldu ve durgun başladı. Akıllardaki soru işaretlerine tam olarak olmasa da açıklayıcı oldu diyebilirim.

– Diziye 1 yıl ara verdiler. Bu yüzden kısa özetler geçmişler. Bence olumlu bir özellik. Genel olarak baktığımızda klasik bir Game of Thrones sezon başlangıcı oldu. Diziyi özlediğimiz için, hasret kaldığımız için beğendik gibi gözükse de aslında vasattı.

– Vasat bir başlangıç oldu. izlemek için izledik diyebiliriz. Sürpriz olmadı gibi.Durgun bir sezon başlangıcı yaptılar. Gelecek bölümleri merakla bekliyorum.

İçeriğin bir kısmı ve resim Karar.com’dan alınmıştır.

Kültür Sanat
Kültür

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Game Of Thrones

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM