29 Ocak 2017 tarihli Resmi Gazete atama kararları yayımlandı

Başbakanlık atama kararları, Adalet Bakanlığı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, , Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, , Kültür ve Turizm ile Orman ve Su İşleri Bakanlığı atama kararları 29 Ocak 2017 Pazar günlü Resmi Gazete’de yayımlandı.

29 Ocak 2017 tarihli Resmi Gazete atama kararları yayımlandı

29 Ocak 2017 tarihli Resmi Gazete atama kararları yayımlandı

Resmi Gazete’de yayımlanan atama kararlarına göre Başbakanlık ve çok sayıda Bakanlık bünyesinde üst düzey pozisyonlara atamalar gerçekleşti. Milli Eğitim Bakanlığında beklenen il milli eğitim müdürleri ataması 29.01.2017 tarihli Resmi Gazete’de yer almazken Gıda Bakanlığı ile Orman ve Su İşleri Bakanlığı en çok atamaların-görevden almaların olduğu kurum oldu.

ATAMA KARARLARI

Başbakanlıka ait atama kararları ile Adalet, Çevre ve Şehircilik, Gıda, Tarım ve Hayvancılık, Kültür ve Turizm ile Orman ve Su İşleri Bakanlıklarına ait atama kararları 29.01.2017 tarihli Resmi Gazete’de yayımlandı. Başbakanlık atama kararlarına göre Başbakanlık Başmüfettişliğine yine Başbakanlıkta görevli Başbakanlık Müfettişi Bilal Yıldız atandı. Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkan Yardımcısı Serdar Gündoğan Başbakanlık Müşavirliğine atandı.

Adalet Bakanlığı Adli Tıp Kurumu üyesi Prof. Dr. Mustafa Öncel görevinden alındı. Malatya Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Mehmet Çolak görevden alındı. İstanbul İl, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Hamit Aygül görevinden alındı. Muğla İl, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Nazif Ekici görevden alındı. Ardahan İl, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mustafa Tanı görevden alındı. Antalya İl, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Ahmet Dallı görevden alındı.

Kültür ve Turizm Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Ali Şahin bakanlık müşavirliğine atandı. Kültür ve Turizm Bakanlığı Yatırım ve İşletmeler Genel Müdürü Adnan Aslan bakanlık müşavirliğine atandı. Diğer Bakanlıkların atama kararları için tıklayınız

Öğretmenler İçin

Sosyal Medyada Paylaşın:

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM