Asus Zenfone 3 fiyatı belli oldu, Zenfone 3’ün Türkiye’de satış tarihi netleşti

Asus’un yeni amiral gemisi olacak olan telefonu Zenfone 3 tanıtımı İstanbul’da yapıldı. Telefonun Türkiye’de satış tarihi de tanıtımdan sonra açıklanırken, Asus’un ZenFone 3 özellikleri ve görünümü bakımından fiyatı ile birlikte değerlendirildiğinde tercih edilen akıllı telefonlar arasında yerini alacak.

Asus Zenfone 3 fiyatı belli oldu, Zenfone 3’ün Türkiye’de satış tarihi netleşti

Asus Zenfone 3 fiyatı belli oldu, Zenfone 3’ün Türkiye’de satış tarihi netleşti

Zenfone serisini sürdüren Asus, serinin 3.telefonunu Mart ayında Türkiye’de satışa sunacak. Asus’un ZenFone 3 modelleri 3’e ayrılmış durumda. Asus ZenFone 3, Asus ZenFone 3 Laser, Asus ZenFone 3 Max olan modellilerinin fiyatları belli oldu. Telefonların Türkiye’de satış tarihi ise mart ayında netlik kazanacak. Mart ayı içerisinde Türkiye’de satışa çıkarılacak olan Asus ZenFone 3 modelleri için Asus kullanıcıları merakla beklemeye başladı.

3 MODEL TÜRKİYE’DE SATILACAK

Türkiye’de satışa çıkartılacak olan Asus ZenFone 3 modellerinin Türkiye fiyatları belli oldu. Asus ZenFone 3 fiyatı 1.899 TL, Asus ZenFone 3 Laser fiyatı 1.299 TL, Asus ZenFone 3 Max fiyatı 1.099 TL olarak açıklandı. ZenFone 3 serisinin diğer modeli olan Asus ZenFone 3 Zoom’un fiyatı ve Türkiye’de satış tarihi ise netleşmedi.

Asus tarafından CES 2017’de tanıtılan modellerin Türkiye’de satış tarihini Mart ayı olarak açıklayan Asus Türkiye telefonların ve modellerinin ilgi ile karşılanacağından emin. Akıllı telefon piyasasında Zenfone serileri ile yer alan Asus’un önümüzdeki yıllarda Zenfone serisini sürdürmesi bekleniyor.

Öğretmenler İçin

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM