Facebook, Youtube, Google, Twitter yavaşladı, bağlanmıyor

Sosyal paylaşım sitesi Facebook’a yine giriş yapılamıyor.

Facebook, Youtube, Google, Twitter yavaşladı, bağlanmıyor

Facebook, Youtube, Google, Twitter yavaşladı, bağlanmıyor

Türkiye saati ile saat 23:30 dan itibaren sosyal paylaşım sitesi Facebook başta olmak üzere video sitesi Youtube, dünyanın bir numarasında olan arama sitesi Google ve Google bağlı e posta sunucusu gmail bağlantı problemi yaşanıyor.

TWİTTER NORMALE DÖNDÜ

Twitter baplantı sorunu ortadan kalktı ve normale döndü ancak özellikle Facebook bağlantı problemi yaşanıyor. Kullanıcılar Facebook giremiyorlar. Facebook ile birlikte Youtube giriş yapılamıyor. Google açılmıyor. Geçtiğimiz günlerde de Sosyal medyada yavaşlama olmuş, Facebook, Twitter, Youtube açılmıyordu. Sorun uzun sürmemiş birkaç saat sonra bağlantı normal haline gelmişti.

SORUN SIKLAŞMAYA BAŞLADI

Facebook bağlantı problemi son dönemde sıkça yaşanmaya başladı. Facebook bağlantı kopması, Facebook giriş yapılamaması gibi sorunlar dünyanın en büyük sosyal paylaşım sitesinin Türkiye kullanıcıları için olumsuz bir durum oluşturdu. Dünyanın diğer büyük arama motoru ve google rakip olarak çıkan Yandex şu sıralarda ülkemiz kullanıcıları tarafından en çok kullanılan arama motoru olmuş durumda. Google da yaşanan bağlantı sorunu ve yavaşlama problemi Rus şirket Yandex için bir fırsat oldu diyebiliriz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

2 yorum

    • mesele twitter facebook değil kardeşim bu bir siber saldırı olabilir adamalr kafalarına göre tüm siber ağlarımızı böle kesebiliyorsa bu çok kötü birşeydir heleki bu darbe olaylarından sonra şüpheli olaylar bunlar

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM