iPad ile iPhone İçin Bölge Kısıtlaması Olan Oyunları İndirme Yolu

iPad ile iPhone İçin Bölge Kısıtlaması Olan Oyunları İndirme Yolu Son dönemlerde iPhone ve iPad kullanıcılarının sıkça yaşadığı sorunlardan biri de bölge kısıtlaması bulunan oyunların indirilmesi sorunudur. Evet birçok kullanıcıların sıklıkla yaşadığı bu önemli sorun hakkında buradan detaylı olarak bilgiler sunmaya çalışacağız. Bununla birlikte bu konu hakkında birçok internet sitelerinde genel olarak yanlış ve bir […]

iPad ile iPhone İçin Bölge Kısıtlaması Olan Oyunları İndirme Yolu

iPad ile iPhone İçin Bölge Kısıtlaması Olan Oyunları İndirme Yolu

Son dönemlerde iPhone ve iPad kullanıcılarının sıkça yaşadığı sorunlardan biri de bölge kısıtlaması bulunan oyunların indirilmesi sorunudur. Evet birçok kullanıcıların sıklıkla yaşadığı bu önemli sorun hakkında buradan detaylı olarak bilgiler sunmaya çalışacağız.

Bununla birlikte bu konu hakkında birçok internet sitelerinde genel olarak yanlış ve bir o kadar da karmaşık boyutlarda çeşitli uygulamalar sunulmakta ve maalesef çoğu zaman işe yaramamaktadır.

Çünkü belirttiğimiz üzere son derece karmaşık bir düzeyde kullanıcılara sunulan bu uygulamalardan faydalanmak isteyen iPhone ve iPad kullanıcıları çoğu zaman istedikleri sonuçlara ulaşamamaktadır. İşte biz de bu yazımızda bu gibi sorunların ortaya çıkmaması açısından uygulanmasının son derece basit olduğu birkaç uygulama hakkında detaylı olarak bilgiler paylaşmaya çalışacağız. Peki kullandığınız iPhone ve iPad telefonlarınızdan bölge kısıtlaması bulunan oyunları sorunsuz olarak nasıl indirebilirsiniz. Dilerseniz bu önemli konumuz hakkında hemen bilgiler sunmaya başlayalım.

iPhone ve iPad
iPhone ve iPad

iPhone Ve iPad Üzerinden Bölge Kısıtlaması Bulunan Oyunları Şu Şekilde İndirebilirsiniz.

  • İlk olarak Apple Store ülke değiştirme uygulamasını uygulamanız gerekmektedir.
  • Bu işlemi yapabilmeniz için de itunes kısmından Apple Store bölümüne giriş yapmanız gerekmektedir.
  • Buradan müzik kısmını tıkladığınızda açılan kısımdan Apple Store’u seçtiğinizde hemen akabinde tüm uygulamaların liste halinde halinde göründüğünü göreceksiniz.
  • Bu kısımdan ülke seçimini yaparak bu kısımdan hangi ülkenin oyunları kullanıma açık ise orayı seçerek hemen akabinde yine Apple Store sayfasına geri dönerek tercih ettiğiniz oyunları buradan sorunsuz ve ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Evet işte hepsi bu kadar yukarıda da görüldüğü üzere uygulanmasının son derece basit olduğu bu birkaç uygulamayı indirdikten hemen sonrasında hayata geçirebilir ve bu sayede kullandığınız iPhone ve iPad markalı telefonlarınız üzerinden bölge kısıtlaması bulunan oyunları ücretsiz olarak hemen indirebilirsiniz. Bununla birlikte genel olarak birçok kullanıcıların güvenle ve kolaylıkla indirebildiği yukarıdaki uygulamaları indirme konusunda herhangi bir zorluk çektiğinizi fark ederseniz o zaman uygulamaların indirilmesi konusunda yeteri kadar bilgisi bulunan başka kullanıcılardan yardım talep edebilirsiniz. Çünkü çok nadiren de olabilse farkında olmadan cihazınıza zarar verebilirsiniz. Bu nedenle konu hakkında daha bilgili olan başka bir kullanıcıdan veya da yakın bir arkadaşınızdan destek almanız faydanıza olacaktır.

Öğretmenler için

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
apple ipad iphone

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM