23 Nisan Törenlerinde Görev Yapan Öğretmenlere Ek Ders Ücretlerinde Değişiklik

23 Nisan Törenlerinde Görev Yapan Öğretmenlere Ek Ders Ücretlerinde Değişiklik

23 Nisan Törenlerinde Görev Yapan Öğretmenlere Ek Ders Ücretlerinde Değişiklik

Her yıl olduğu gibi, ülkemizin dört bir yanında 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusu yaşanacak. Bu kapsamda, 23 Nisan Salı gününden itibaren düzenlenecek törenler için öğretmenler görevlendirildi. Törenlerin düzenlenmesi ve yönetilmesi büyük bir titizlik ve organizasyon gerektirir. Milli eğitim müdürlükleri tarafından yapılan resmi bildiriye göre, hangi öğretmenlerin görev alacağı belirlendi.

Görev Alan Öğretmenler

Törenlerde görev alacak öğretmenler belirli branşlardan seçilmiştir. Bu branşlar arasında beden eğitimi, bilişim teknolojileri, Türkçe, Türk Dili ve Edebiyatı, ve müzik öğretmenleri bulunmaktadır. Her bir öğretmen, görevlendirildiği alanda önemli bir rol üstlenecek ve törenlerin başarılı bir şekilde gerçekleşmesine katkı sağlayacaktır.

Ek Ders Ücretleri ve Provalar

Törenler için belirlenen provalar, 15 Nisan tarihinden itibaren düzenlenecektir. Bu provalara katılacak öğretmenlerin, ders saatleri yerine ek ders ücretleri alacakları belirtilmiştir. Ancak, destek eğitim, egzersiz ve dyk gibi ek dersler için ek ödeme yapılmayacaktır. Görev alan öğretmenler, provaların yanı sıra törenlerin gerektirdiği diğer hazırlık çalışmalarına da katkı sağlayacaktır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.