Bakan Yusuf Tekin, Öğretmenlerle Buluşacak!

Bakan Yusuf Tekin, Öğretmenlerle Buluşacak!

Bakan Yusuf Tekin, Öğretmenlerle Buluşacak!

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, öğretmenlerle olan etkileşimini artırmaya devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda farklı şehirlerdeki öğretmenlerle buluşan Bakan Tekin, Aralık ayı sohbetinin gerçekleşeceği tarih ve yer bilgilerini açıkladı.

Aralık Ayı Öğretmenler Odası Sohbetleri: Kastamonu'da 2 Aralık'ta Başlıyor!

Bakan Yusuf Tekin, Aralık buluşmasını 2 Aralık Cumartesi günü Kastamonu’da Şehit Mehmet Yılmaz İmam Hatip Ortaokulu’nda saat 15.00’da düzenleyeceğini kendi sosyal medya hesabından duyurdu. Siz de bu etkileşime katılmak istiyorsanız, davetiyeniz burada!

Bakan Tekin'in Öğretmenlerle İletişimi Hız Kesmiyor!

Bakan Yusuf Tekin, göreve başladığı günden bu yana aylık periyotlarla farklı şehirlerdeki öğretmenlerle bir araya geliyor. Her buluşma, Bakan Tekin'in öğretmenlerle samimi bir diyalog kurmasına olanak tanıyor. Öğretmenler odası sohbetlerinde, Bakanlık politikalarından bahsederken, aynı zamanda öğretmenlerin sorularına doğrudan cevap veriyor. Bu platform, öğretmenlere, Milli Eğitim Bakanlığı'nın gelecek planları hakkında ilk elden bilgi alma şansı sunuyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Ogretmenlericin.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

1 Yorum