Değerli Öğretmenimiz Aramızdan Ayrıldı!

Değerli Öğretmenimiz Aramızdan Ayrıldı!

Değerli Öğretmenimiz Aramızdan Ayrıldı!

Muğla ilimizde, Ula Hüseyin Ercan Ermaş Mermer Anadolu Lisesi'nde görev yapan genç ve yetenekli öğretmenimiz Seçil Seçen, aramızdan ayrıldı. Görsel Sanatlar alanında öğretmenlik yapan Seçil Seçen, amansız bir hastalığa yenik düşerek hayata veda etti.

Genç Yaşta Kaybedilen Bir Yetenek

42 yaşındaki Seçil Seçen, tedavi gördüğü süreçte aniden geçirdiği kalp krizi sonucu aramızdan ayrıldı. Muğla Milli Eğitim Müdürlüğü'nde derin bir üzüntüye sebep olan genç öğretmen, kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Bu ani ve genç yaşta gerçekleşen ölüm, Muğla'daki eğitim camiasında büyük bir üzüntüye neden oldu.

Cenaze Törenine Katılanlar

Muğla'nın Ula ilçesindeki Hüseyin Ercan Ermaş Mermer Anadolu Lisesi'nde görev yapan Seçil Seçen'in cenazesi, Pazar günü öğle namazını müteakip memleketi Menteşe'nin Yenice mahallesinde defnedildi. Cenaze törenine, Muğla İl Milli Eğitim Müdürü Emre Çay, Menteşe İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kömürcü, Ula İlçe Milli Eğitim Müdürü Cüneyt Yiğit, Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, okul müdürleri, şube müdürleri, siyasi parti temsilcileri ve eğitim camiasından birçok isim katıldı.

Anısı Öğrenci ve Meslektaşları Arasında Yaşatılıyor

Sevgi dolu bir öğretmen olan Seçil Seçen'in vefatı, meslektaşları, aynı okulda çalıştığı diğer öğretmenler ve öğrencileri üzerinde derin bir etki bıraktı. Değerli öğretmenimiz, göz yaşları arasında Menteşe'nin Yenice mahallesine defnedildi, ancak onun öğretmenlik mirası ve sevgisi, öğrencileri ve sevenleri arasında daima yaşayacak.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Ogretmenlericin.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.