Hemen Başvurun! 49 Bin TL Maaşla Personel Alımı!

Hemen Başvurun! 49 Bin TL Maaşla Personel Alımı!

Yüksek maaşla iş fırsatı: 49 bin TL maaşla çalışın. Başvurular 20 Eylül'den 4 Ekim'e kadar e-Devlet üzerinden yapılacak.

Bakanlıkların personel alımları hız kesmeden devam ediyor. Son duyuruya göre, Adalet Bakanlığı Bilgi İşlem Genel Müdürlüğü, 32 yeni personel alımı gerçekleştirecek. Adalet Bakanlığı'nın resmi gazetesinde yayınlanan bu duyuru, başvuru şartlarını ve belgelerini içermektedir. Ayrıca, bu personellerin 49 bin TL maaş ile istihdam edileceği bildirilmiştir.

Adalet Bakanlığı, Yeni Personel Alımlarını Duyurdu!

Adalet Bakanlığı, Bilgi İşlem Genel Müdürlüğü bünyesinde 32 yeni personel alımı yapacağını duyurdu. Başvuru yapmak isteyen adayların aşağıdaki şartları karşılamaları gerekmektedir:

  • 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48. maddesinde belirtilen şartları taşımak,
  • Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği veya endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun olmak veya Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak.

Başvurular, 20 Eylül'den itibaren başlayacak ve 4 Ekim'e kadar devam edecektir. Adaylar, istenilen belgeleri eksiksiz olarak ibraz etmelidir. Başvuruların e-Devlet üzerinden Adalet Bakanlığı Kariyer Kapısı-Kamu İşe Alım ve Kariyer Kapısı web adresi üzerinden yapılacağı belirtilmiştir.

İstenilen Belgeler:

  • Güncel programlama dillerinden en az iki tanesine ilişkin belge veya belgeler,
  • Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda mesleki tecrübeye ilişkin kaşe ve ıslak imza ile onaylanmış hizmet belgesi veya belgeler,
  • Özel şartlarda istenilen sertifikalar ile bilgi ve tecrübeyi gösteren belgeler,
  • Fotoğraflı ve detaylı özgeçmiş,
  • Denklik gösterir belge.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.