MEB Ajanda Kaldırılacak Mı?

MEB Ajanda Kaldırılacak Mı?

MEB Ajanda Kaldırılacak Mı?

MEBBİS'e giriş yapan öğretmenler ve özellikle idareciler, MEB Ajanda'nın sunduğu hizmetten pek memnun değiller. Yapılan bir ankete göre, öğretmenlerin yüzde 90'ı MEB Ajanda'yı gereksiz ve kullanışsız buluyor. Öğretmenler, kendi güvenliklerini sağlama konusunda daha etkili olabileceklerini düşünüyor.

MEB Ajanda'nın Sorunlu Hali

MEB Ajanda, kullanıcılar için bir eziyete dönüşmüş durumda. Bazen sistemsel hatalardan kaynaklı olarak gelen hatalar, öğretmenlerin uygulamaya giriş yapmasını engelliyor.

Google Play Store'da 5 üzerinden sadece 1.3 puan alması, öğretmenlerin ne kadar memnuniyetsiz olduğunu gösteriyor. Bu durumda, MEB Ajanda'nın geleceği belirsiz mi?

Bakan Tekin'in Tutumu

Sayın Yusuf Tekin, öğretmen gündemini yakından takip eden bir Bakan profili çiziyor. Zaten bu nedenle öğretmen buluşmalarını düzenli olarak gerçekleştiriyor. Ancak, MEB Ajanda konusundaki sorunlar çözüme kavuşturulacak mı?

MEB Ajanda'ya Veda Zamanı mı?

Gelinen noktada, MEB Ajanda uygulamasının kaldırılacağını düşünmek kaçınılmaz görünüyor. Yapılan yorumlardan ve verilen puan ortalamasından anlaşıldığı kadarıyla, tüm öğretmenler bu konuda hemfikir.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Ogretmenlericin.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.