MEB EKPSS Tercih Sonuçları!

MEB EKPSS Tercih Sonuçları!

MEB EKPSS Tercih Sonuçları!

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından yapılan Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı'na (EKPSS) katılan adaylar, atanma sürecinde sonuçları bekliyorlar. 2024 yılında gerçekleştirilecek olan 2 bin 392 engelli memur ataması için heyecanla sonuçların açıklanmasını bekliyorlar.

EKPSS Tercih Sonuçları: Adayların Merakla Beklediği Bilgi

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından düzenlenen EKPSS'nin ardından, adaylar tercihlerini 10-19 Ocak 2024 tarihleri arasında yapmışlardı. Şimdi ise, tercih sonuçlarının ne zaman açıklanacağı merak konusu.

Atama Tarihi ve Sonuçların Duyurusu

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Göktaş, atamaların Şubat 2024'te gerçekleşeceğini duyurdu. Bu duyuruyla birlikte, sonuçların da aynı ay içinde ilan edilmesi bekleniyor. Adaylar, sonuçları ÖSYM'nin resmi web sitesi üzerinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri kullanarak sorgulayabilecekler. Önemli bir not ise, sonuçların adrese postalanmayacağıdır. Adayların sonuçları online olarak kontrol etmeleri gerekmektedir.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Ogretmenlericin.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.