O Belediye YKS Öğrencilerine Müjde Verdi!

O Belediye YKS Öğrencilerine Müjde Verdi!

O Belediye YKS Öğrencilerine Müjde Verdi!

Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS), milyonlarca öğrencinin kaderini değiştirecek önemli bir sınavdır. Samsun'un Canik ilçesi, bu sınav öncesinde öğrencilere destek olma kararı aldı. İşte detaylar:

YKS 2024 Sınav Tarihleri Belli Oldu

YKS 2024 sınavlarının 8-9 Haziran tarihlerinde gerçekleşeceği duyuruldu. Bu duyuruyla birlikte adaylar, sınav ücretleri hakkında bilgi sahibi olmaya başladılar. Ancak Samsun'un Canik ilçesi, öğrencilere destek olma yolunda önemli bir adım attı.

Canik Belediyesinden Öğrencilere Müjde

YKS 2024 sınavlarına katılacak adaylar için sınav ücretlerinin nasıl karşılanacağı merak konusuydu. Ancak Canik ilçe belediyesi, bu endişeleri gidermek için önemli bir adım attı. Yapılan açıklamaya göre, Canik Belediyesi öğrencilere YKS ücret desteği sağlayacak.

Başvuru Süreci Başladı

YKS sınavlarına girecek adaylar, Canik Belediyesi tarafından sunulan bu destekten faydalanmak için başvuru yapabilirler. Başvuru süreci için son tarih 26 Şubat olarak belirlendi.

Başkan Sandıkçı'dan Destek Açıklaması

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, eğitim alanındaki desteklerinin devam edeceğini vurgulayarak, öğrencilerin sınav sürecinde daha verimli olmalarını amaçladıklarını belirtti. Ayrıca, tüm öğrencilere sınavda başarılar dileyerek destek ödemesiyle ilgili bilgi verdi.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Ogretmenlericin.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.