TEB Bankası Şimdi Cazip Faiz Oranlarıyla Acil Kredileri Sizlerle Paylaşıyor!

TEB Bankası Şimdi Cazip Faiz Oranlarıyla Acil Kredileri Sizlerle Paylaşıyor!

TEB Bankası, cazip %1,98 faiz oranıyla 70.000 TL'ye kadar acil kredi imkanı sunuyor. Hızlı ve kolay başvuru seçenekleriyle finansal ihtiyaçlarınıza anında çözüm bulun.

Diğer bankaların faiz oranlarının yükselmesi ve vade sürelerinin kısıtlanması düşünüldüğünde, TEB Bankası'nın sunduğu bu kredi kampanyası büyük ilgi görüyor.

Kredi kampanyası şu detayları içeriyor:

  • Faiz Oranı: %1,98
  • Toplam Faiz: 5.458,22 TL
  • Aylık Taksit: 429,39 TL
  • Toplam Ödeme: 15.515,54 TL
  • Yıllık Maliyet Oranı: %36,25
  • Tahsis Ücreti: 57,50 TL

Kredi miktarına göre şartlar değişmekle birlikte, 50.000 TL'ye kadar olan krediler için en fazla 36 ay vade sunulurken, 50.000 TL üzeri krediler için maksimum vade 24 ay olarak belirlenmiştir. Vade süresi, vade ertelemeli dönem dahil olmak üzere maksimum 36 ayı bulabilir.

TEB Bankası, kredi başvurularını iki farklı yöntemle kabul etmektedir. Size en yakın TEB şubesine gitmek suretiyle başvuruda bulunabilir veya CEPTETEB uygulaması üzerinden kolayca başvuruda bulunabilirsiniz.

TEB Bankası, müşterilerinin finansal ihtiyaçlarını karşılamak için pratik çözümler sunmaya devam ediyor. Kredi talebinizi karşılamak için TEB'in geniş ürün yelpazesinden faydalanmak isterseniz, en yakın şubeye başvurarak uzman çalışanların size en uygun kredi seçeneklerini sunmalarını sağlayabilirsiniz.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Ogretmenlericin.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.