TOGG Çekilişi Ne Zaman Yapılacak? TOGG Ön Siparişi Ne Zaman Başlayacak?

TOGG Çekilişi Ne Zaman Yapılacak? TOGG Ön Siparişi Ne Zaman Başlayacak?

TOGG Çekilişi Ne Zaman Yapılacak? TOGG Ön Siparişi Ne Zaman Başlayacak?

Türkiye’nin yerli otomobili TOGG satışları çekilişle yapılacak. Alıcıların dört gözle beklediği TOGG fiyatları geçtiğimiz günlerde açıklandı. Alıcılar şimdiden heyecanlı. TOGG çekilişinin ne zaman gerçekleşeceği ve ön siparişlerin ne zaman başlayacağı merak konusu. Bir diğer araştırılan konu ise TOGG çekilişi için başvurularının nasıl yapılacağı. İşte TOGG çekilişi ile ilgili detaylar.

Tüm vatandaşların detaylarını merakla takip ettiği yerli otomobil TOGG satışa sunuluyor. Yerli otomobilin fiyatları geçtiğimiz günlerde açıklanmıştı. V1 RWD Standart Menzil 953 bin TL, V2 RWD Standart Menzil 1 milyon 55 bin TL, V2 RWD Uzun Menzil 1 milyon 215 bin TL olarak belirlendi. Fiyatların belirlenmesinin ardından birçok kişinin hayallerini süsleyen TOGG araçlarının satışı için geri sayım başladı. TOGG sahibi olmak ise kolay olmayacak. Yerli otomobile sahip olabilmek için maddi imkâna sahip olmak yeterli değil. TOGG yerli üretim otomobil sahiplerine çekiliş ile ulaşacak. Yerli otomobili satın almak isteyenler ilk olarak çekilişe katılacak, daha sonra ise araca sahip olma hakkı elde edecek.

TOGG çekilişine nasıl başvurulur?

TOGG çekilişine katılmak isteyen vatandaşlar Trumore uygulamasını indirerek veya Togg websitesi üzerinden Tru.ID oluşturarak nakit ya da kredi kartı aracılığıyla cüzdanlarına aktardıkları 60 bin lira ön ödemeyi yaptıktan sonra çekiliş sürecine katılmaya hak kazanacak.

Çekilişte sipariş hakkı elde edemeyenlerin ön ödemeleri ise 15 gün içerisinde iade edilecek.

TOGG Çekilişi Ne Zaman?

TOGG yönetimi tarafından yapılan açıklamaya göre 28 Mart’ta noter huzurunda yapılacak. Noter huzurunda gerçekleşecek olan dijital çekiliş için 16-27 Mart tarihleri arasında ise başvurular gerçekleşecek.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Ogretmenlericin.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.