Üçlü İlişki İtirafı İle Gündeme Oturan Derya, Müge Anlı’ya Neden Katılmadı?

Üçlü İlişki İtirafı İle Gündeme Oturan Derya, Müge Anlı’ya Neden Katılmadı?

Üçlü İlişki İtirafı İle Gündeme Oturan Derya, Müge Anlı’ya Neden Katılmadı?

ATV kanalında ekrana gelen ve en çok izlenen programlardan birisi olan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında her bir detayı ile izleyenleri şok eden Selim Yalçınkaya cinayeti; günlerdir en çok konuşulan konulardan birisi oldu. Programa katılan Selim Yalçınkaya’nın eşi olan ve onu öldürme şüphesi ile suçlanan Derya'nın programda yaptığı üçlü ilişki itirafı; hem stüdyoda bulunanları hem de ekran karşısındakileri şok etmişti. Bu itirafın ardından konunun sosyal medyada en çok konuşulan konulardan biri haline gelmesi üzerine; Müge Anlı ile Tatlı Sert programın yeni yayınlanan bölümlerine Derya’nın katılmaması dikkat çekti. Program akışında bu olaya yer verilmemesi üzerine sosyal medyada Derya'nın yayına çıkmama nedeniyle ilgili birçok iddia gündeme geldi. İşte o iddialar ve Derya'nın programa katılmama sebebi…

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında geçtiğimiz günlerde 23 yaşındaki Selim Yalçınkaya'nın şüpheli ölümü araştırılmaya başlandı. Programa katılan ve Yalçınkaya'nın eski eşi olan Derya, Selim Yalçınkaya’yı öldürmek ile suçlanıyordu. Özellikle Yalçınkaya'nın ailesi Derya'nın bu cinayeti işlediğini ya da başkasını azmettiğini iddia ediyordu. Fakat araştırmalar devam ederken ortaya çıkanlar herkesi şok etti! İşte Derya'nın yasak aşklarla dolu hayatı…

Programda elde edilen bazı deliller sonucunda Derya'nın eşini, eşinin arkadaşı ve amcası da dâhil olmak üzere birçok kişiyle aldattığı ortaya çıkarıldı. Canlı yayında yayınlanan ihanet mesajları da programa damga vurdu. Bunun yanı sıra Derya'nın yaşadığı bu ilişkileri eşi Selim'e de anlattığı mesajlar yine Müge Anlı tarafından canlı yayında gösterildi. Bu görüntüler üzerine Derya; "Ben eşimle her şeyi konuşabiliyordum, o da bana konuşuyordu aynı şekilde." diyerek yaşananları kabul etti. Son olarak ise Derya’nın canlı yayında yaptığı üçlü ilişki itirafı gündeme bomba gibi düştü! Derya yaşadığı ilişkiyi itiraf ederken; "Selim evlendiğimizden beri kendisini tatmin etmek için hep benimle başkalarını düşünürdü. 'Başkalarını da mı çağırsak?' derdi." Diyerek eşinin baskısıyla üçlü ilişkilere girdiğini itiraf etti.

Canlı yayında yapılan bu itirafın ardından geçtiğimiz haftanın en çok konuşulan konularından birisi olan Selim Yalçınkaya cinayeti ve eski eşi Derya olayı bu hafta Müge Anlı'da yer almadı. Yeni haftada bu olayın programda yer almaması üzerine sosyal medyada birçok iddia gündeme geldi. En güçlü iddiaya göre canlı yayında yapılan üçlü ilişki itirafının ardından Selim Yalçınkaya cinayetinin gizli bir şekilde yürütüleceği ve bu yüzden yayın yasağı getirildiği ifade edildi.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Ogretmenlericin.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.