Vali, Öğrencilere Ders Verdi!

Vali, Öğrencilere Ders Verdi!

Vali, Öğrencilere Ders Verdi!

Tekirdağ Valisi Recep Soytürk, eğitim alanındaki faaliyetlerini sürdürerek Malkara ilçesinde bulunan bir okulu ziyaret etti ve öğrencilerle sınıfa girerek ders işledi.

Vali Recep Soytürk'ün Eğitim Ziyareti

Vali Recep Soytürk, Tekirdağ Valiliği Yatırımı İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı'nın destekleriyle güçlendirme çalışmaları tamamlanan Sağlamtaş İlkokulu'nu ziyaret etti. Okulu ziyareti sırasında, yapılan güçlendirme çalışmaları hakkında detaylı bilgi edindi.

Öğrencilerle Bir Araya Geldi

Ziyaret sırasında, Vali Soytürk sadece okulu gezmekle kalmadı, aynı zamanda öğrencilerle de bir araya geldi. Sınıfa girerek öğrencilerle birlikte ders işleyen Vali Soytürk, öğrencilere destek oldu ve onlarla etkileşimde bulundu. Sıralara oturarak öğrencilerle dersi dinleyen Vali Soytürk, tahtada matematik işlemleri yaparak öğrencilere pratik yapma fırsatı sundu.

Ziyarete Katılanlar

Vali Soytürk'ün ziyareti sırasında, Malkara Kaymakamı Kerem Süleyman Yüksel, İl Milli Eğitim Müdür Vekili Abdullah Nair ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hasan Basri Kuzu da hazır bulundu.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Ogretmenlericin.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.