İHLAL BİLDİRİMİ

ogretmenlericin

Sitemizdeki yazılar içerikler DMCA tarafından korunmaktadır.
Alınan haberlerde, içeriklerde aktif URL vermeyen siteler hakkında gerekli işlem yapılmaktadır.

İhlal Bildirimi

OGRETMENLERICIN.COM, habercilik anlayışı içerisinde fikri sınai haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı temel ilke edinmiştir.

OGRETMENLERICIN.COM, yorum yapan portal ziyaretçilerinin ve üyelerinin oluşturdukları içerik bakımından 5651 sayılı “İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele edilmesi Hakkında Kanun”da tanımlanan “yer sağlayıcı”; kendi ürettiği içeriklerle ilgili olarak ise “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir.

OGRETMENLERICIN.COM, sayfalarında yer verdiği haber içeriklerinin büyük çoğunluğunda orjinal kaynakları belirtmektedir. Haberlerin hızlı bir şekilde yayına verilmesi vb. teknik nedenlerle haber kaynaklarına yer verilmediği durumlarda her türlü uyarıyı hızlı bir şekilde değerlendirmeye alma ve kaynağın talebini yerine getirme kararlılığındayız.

OGRETMENLERICIN.COM’da yer alan içeriklerle ilgili her türlü haklı uyarı, yayının kaldırılması ve ilgili yayına www.ogretmenlericin.com portalı üzerinden erişimin durdurulması şeklinde sonuçlandırılmaktadır.

OGRETMENLERICIN.COM yayınları içerisinde yer alan içeriklerin kişilik haklarını, fikri ve sınai hakları ihlal ettiği iddiasında olan kişiler ihlale neden olduğunu düşündükleri sayfaların URL adresi ve ihlale konu içeriğin konusunu ogretmenlericin.com@gmail.com-bilgi@ogretmenlericin.com – haber@ogretmenlericin.com-info@ogretmenlericin.com adreslerine e-posta ile bildirebilirler.

Bildirim en kısa sürede sonuçlandırılacak ve talepte bulanan muhataba bilgi verilecektir.

[instagram-feed]

  • YORUM