Kız öğrenci servisi şoförü cinsel istismarcı çıktı

Kız öğrenci servisi şoförü cinsel istismarcı çıktı

Kız öğrenci servisi şoförü cinsel istismarcı çıktı

İlçede yaşayan akli dengesi bozuk 16 yaşındaki A.K.ortadan kaybolmuş, ailesi A.K.’yi bulmak için bir hafta boyunca çalmadığı kapı bırakmamıştı. Daha sonra ortaya çıkan A.K.’nin cinsel istismara uğradığı hastane raporuyla belirlenmesine rağmen, mağdurun ifadesi alınamadığı için olayın faili anlaşılamamıştı. Olayla ilgili olarak Harun Akkaya isimli bir şahıs tutuklanmış ve böyle bir suçtan tutuklanmayı gururuna yediremediği için yargılanması devam ederken, Bolu F Tipi Ceza İnfaz Kurumunda intihar etmişti. İntiharın ardından yeni ortaya çıkan deliller ışığında istismar olayını Mustafa T.’nin gerçekleştirdiği ortaya çıkınca şahıs Gerede Cumhuriyet Savcılı tarafından tutuklanarak İstanbul Maltepe F Tipi Cezaevine konuldu.

Tutuklu olarak yargılanmaya başlanan Mustafa T. hakkında suçu saklama suretiyle adaleti engelleme, intihara sebebiyet verme ve nitelikli cinsel istismar suçlamalarından fezleke hazırlandı.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Ogretmenlericin.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.