Yeni promosyon anlaşması imzalandı: 20 bin lira hesaplara yatırılacak

Yeni promosyon anlaşması imzalandı: 20 bin lira hesaplara yatırılacak

Yeni promosyon anlaşması imzalandı: 20 bin lira hesaplara yatırılacak

Son aylarda verilen rekor promosyon tutarlarından sonra memur ve emekliler gözlerini promosyon anlaşmalarına çevirdi.

Bazı yerlerde rekor anlaşma haberleri gelirken, ihale sonuçları memnuniyet yaratırken bazı yerlerde ise verilen düşük teklifler ihale taraflarınca düşük görülüyor bunun sonucunda anlaşma sağlanamayıp ihaleler erteleniyor.

Bir yandan güncelleme bekleyen yerler var iken diğer yandan da güncelleme haberleri gelmekte. Promosyon anlaşmaları bunların sonucunda medyada geniş yer almakta.

Bir promosyon haberi daha EBS İstanbul büyükşehir tarafından geldi.

Sosyal medyada yapılan açıklamada Vakıfbank ile 20 bin lira üzerinde mutabakata varıldığı açıklandı.

Yapılan açıklamada:

”Göreve geldiğinden beri çalışanlarımızın huzuruna ve mutluluğuna her zaman önem veren bir yönetim anlayışını benimseyen İl müdürümüz ile sendikamızın yürüttüğü “Mutlu Çalışanlar ve Huzurlu Bir İş Ortamı” mottosuyla çalışanlarımızın maddi refahını arttırmak için yürütülen titiz çalışmalar sonucunda maaş promosyon ihalemizi nihayete erdirdik. İmzaladığımız anlaşmanın İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzde görev yapan tüm mesai arkadaşlarımıza hayırlı olmasını diliyoruz.” ifadeleri kullandı.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Ogretmenlericin.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

5 Yorum