Bir öğretmenin promosyon çağrısı

Bir öğretmenin promosyon çağrısı

Bir öğretmenin promosyon çağrısı

Buradan Bütün Sendikalara Ve ÖğretmenlereSesleniyorum

Banka promosyon teklifleri çok düşük veriliyor ve herkes bunun sebebini sendikalara bağlıyor ama bunun sebebi sendika değil.

Sonuçta teklifi bankalar veriyor, bankalar kendi arasında sessiz bir anlaşma yapıp düşük teklif veriyor.

Bunu ancak beraber olursak aşabiliriz çözüm önerim şu bütün sendikalar ve öğretmenler eylem kararı alacak ve öğretmenlerin en yüksek teklifi veren banka ile çalışacaklarını ve diğer bankalardan olan kredi kartlarını iptal edeceklerini ve o bankalarda ki paralarını çekeceklerini belirtecekler.

Bizler de yeni Kredi kartımız geldiğinde eskiyi direkt kapatacağız. Eğer ki taksiti varsa taksiti bitirip kapatacağız.

On binlerce iptal başvurusu gelince bankalar işin ciddiyetini anlayacak ve ancak o zaman bizleri ciddiye almaya başlayacaklar.

Bunun başka çözüm yok arkadaşlar. Helal haram mevzusuna girmiyorum isteyen alsın bağış yapsın ama önemli olan ciddiye alınmak.

Adamlar bizi umursamıyor. En kalabalık camia biziz ama bir türlü kendi haklarımız için bir araya gelemiyoruz. En azından bu tarz bir şey yapabiliriz. Zor değil, sendikalarımıza baskı yapalım ve bu kararı alsınlar.

Ancak kredi kartları iptal olmaya başlayınca ciddiye alırlar. Diyebilirsiniz hocam o kart çok taksit yapıyor. İyi de o banka sana 7 bin lira düşük teklif veriyor taksit yapsa ne olacak.

Sen zaten arada ki farkı taksitle kapatamazsın 7 bin lira! Umarım bu teklifimi ciddiye alınır.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Ogretmenlericin.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

10 Yorum