Öğretmen Atamalarında Takvim Ne Zaman Netleşecek?

Öğretmen Atamalarında Takvim Ne Zaman Netleşecek?

Milli Eğitim Bakanlığı kadrolarına sözleşmeli olarak öğretmen atamaları ne zaman yapılacak?Öğretmen atamalarında takvim ne zaman netleşecek? 2021 öğretmen ataması ne zaman yapılacak? 2021 yılında kaç kişi atanacak? Detaylar haberimizde..

2021 yılının yaklaşmasıyla birlikte binlerce öğretmen adayı 2021 yılında ki öğretmen atama takvimini ve atama sayısını araştırmaya başladı.

Milli Eğitim Bakanlığı 2021 yılı öğretmen atamalarında takvim ne zaman netleşecek? 2021 öğretmen ataması ne zaman yapılacak? 2021 yılında kaç kişi atanacak?

2021 YILINDA KAÇ ÖĞRETMEN ATAMASI YAPILACAK?

Son günlerde atama bekleyen öğretmen adayları sosyal medya üzerinden seslerini yetkililere duyurmaya çalışıyor. Twitter'dan yapılan öğretmen atamaları hastagi ile 2021 yılı için en 60 bin öğretmen ataması isteklerini atttıkları twittler ile belirten öğretmen adaylarının öğretmen atamaları müjdesi için gözü kulağı Bakanlıktan gelecek olan açıklamalarda..

Öte yandan Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk son günlerde katıldığı programlarda, 2021 yılında öğretmen ataması yapacakları, öğretmen atama sayısının ise önümüzdeki aylarda maliye bakanlığı ile yapılacak görüşmelerde belli olacağını söyledi.

Milli eğitim Bakanlığının Hazine ve Maliye Bakanlığından atama sayısının onayını almasının ardından 2021 yılı öğretmen atamaları takviminin belli olması bekleniyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Ogretmenlericin.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.