Öğretmenlerin İl İçi Tayin Başvurusu Sona Eriyor

Öğretmenlerin İl İçi Tayin Başvurusu Sona Eriyor

Öğretmenlerin isteğe bağlı yer değiştirmelerinde başvuru için son gün!

Milli Eğitim Bakanlığı'nın yayımladığı tayin takvimine göre öğretmenlerin 2020 yılı temmuz ayı isteğe bağlı il içi yer değiştirme tayinlerinde sona gelindi.

 Tercihler 20 Temmuz 2020 tarihinde başlamıştı ve 27 Temmuz 2020(bugün) tarihinde sona erecek. Tercih işlemleri bugün saat 17.00 itibarı ile sona erecek. Hizmet puanlarının güncellenmesi sırasında oluşan aksaklıklarda dolayı tercih süresinin uzayacağı tahmin ediliyordu fakat bakanlık bir uzatma yapmadı.

 Öte yandan atamalar ise 28 Temmuz 2020(yarın) tarihinde gerçekleştirilecek. Ataması yapılan öğretmenler 4 Ağustos 2020 tarihinden itibaren ilişik kesme işlemlerini yapabilecek. 
 
 Öğretmenlerin 2020 yılı isteğe bağlı yer değiştirme tayin işlemlerinde atamalar ve sonrası için her türlü iş ve işlemler, detaylı olarak sitemizde yer alacak. Bizi takip etmeye devam ediniz.

 Ogretmenlericin.com - Özel Haber 

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Ogretmenlericin.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.