Bakan Mahmut Özer, müdürü toplantıdan kovdu!

Bakan Mahmut Özer, müdürü toplantıdan kovdu!

Deneyimli gazeteci Saadettin Ulusoy'dan şok iddia...Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Mahmut Özer'in Valilik ziyareti sırasında skandal yaşandı.

Ulusoy'un aktardığı bilgiye göre, Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer'in Afyonkarahisar Valilik ziyartinde, İl Milli Eğitim Müdürü Yardımcısı Emin Karaosman da makama toplantıya çağrıldı. Milletvekili Ali Özkaya'nın sınıf arkadaşı olduğu bilinen ve Özkaya'ya yakın bir isim olan Emin Karaosman'ı kravatsız gören Bakan Özer "Sen kimsin" diye sordu. Karaosman "Ben Milli Eğitim Müdür yardımcısıyım" cevabını verdi. Bakan Özer, "Senin kravatnı nerede" diye sorunca Karaosman "Biz kravat takmayız" cevabını verdi. Bunu üzerine Bakan Özer "Kravat takmayanı biz hiç takmayız, şimdi çık dışarı" diyerek Karaosman'ı toplantıdan kovdu.

Bu olaydan sonra, Eğitim Bir Sen Şube Başkanı Mustafa Arslan, Bakan Özer'i hedef alan ve Emin Karaosman'a destek çıkan bir paylaşım yaptı.

4656217131665299834

Saadettin Ulusoy, bu paylaşıma da sert tepki gösterdi.

afyonhaber.com

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Ogretmenlericin.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.