e-Okul'da yaşanan sorun sonrası konu ile ilgili duyuru yapıldı.

e-Okul'da yaşanan sorun sonrası konu ile ilgili duyuru yapıldı.

e-Okul'da yaşanan sorun sonrası konu ile ilgili duyuru yapıldı.

e-Okul Duyuru:

"Ortaöğretim Kurum İşlemleri/Not İşlemleri/İşletmelerde Uygulama Dersleri Puanları ekranında Genel bir sıkıntı vardı çözüldü.

İşletme Not Girişlerinin Ders Notu Girişine Proje notu olarak yansımamasıyla ilgili sorun ileten Okul Müdürlüklerinin İşletmelerde Uygulama Dersleri Puanları ekranından girdikleri notları yeniden kaydet yaptıklarında düzelecek."

Karneler Basıldı Mı?

Karne basım işlemleri her yıl olduğu gibi bu yılda bütün okullarda kulun son haftasına bırakıldı. Karne basımının son haftaya bırakılmasının iki önemli nedeni vardır.

Birinci neden 2. sınavların son haftaya yakın tarihlerde yapılması ve öğretmenlerin not girişine devam etmesidir. Eksik not girişi olmaması için karne basımı son haftaya kadar bekletilmektedir.

Diğer yandan okul idareleri, öğrencilerin karneyi erken basma durumunda son hafta okula gelmeyeceğini bildiği için bu işlemi özellikle son güne bırakmaya çalışırlar. Bu hususa özellikle dikkat edilmektedir

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Ogretmenlericin.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.