Görev Yeri Değişen İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısına Veda Yemeği Düzenlendi

Görev Yeri Değişen İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısına Veda Yemeği Düzenlendi

Görev Yeri Değişen İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısına Veda Yemeği Düzenlendi

Kırşehir İl Millî Eğitim Müdürlüğünde, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Hakan Güriçin'in Mersin ili Toros ilçesine tayini çıkması nedeniyle veda yemeği düzenlendi.

Kırşehir Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulunda düzenlenen veda yemeğine; İl Millî Eğitim Müdürü Sayın Metin Alpaslan, Eğitim Müfettişleri Başkan ve Başkan Yardımcısı ile Şube Müdürleri katıldı.

Düzenlenen programda ilimizden ayrılan İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Hakan Güriçin; "Kırşehir'de görev yaptığım süre boyunca yanımda olan ve desteklerini esirgemeyen başta İl Müdürümüz Sayın Metin Alpaslan olmak üzere tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyor, birlikte çalışmaktan mutluluk duyduğumu belirtmek istiyorum." dedi. İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Hakan Güriçin'in konuşmasının akabinde günün anısına bir konuşma yapan İl Millî Eğitim Müdürü Sayın Metin Alpaslan; "Bugün dostluk ve kardeşlik içinde hep bir arada arkadaşımızı uğurlamak üzere toplandık. Değerli mesai arkadaşımıza ilimiz eğitimine katkıları, hizmetleri ve özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor, yeni görevlerinde başarılar diliyorum." dedi.

Program, İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Metin Alpaslan tarafından İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Hakan Güriçin'e plaket takdiminde bulunulması ile sonra erdi.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Ogretmenlericin.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

2 Yorum