Hamza Aydoğdu, İl Müdürlerine Veda Etti

Hamza Aydoğdu, İl Müdürlerine Veda Etti

Milli Eğitim Bakanlığında Hasan Ali YÜCEL’den sonra en uzun süre görev yapan Personel Genel müdürü olan Hamza AYDOĞDU, bugün il müdürlerine veda konuşması yaptı.

Milli Eğitim Bakanlığı Personel Genel Müdürü Hamza AYDOĞDU , Cumhurbaşkanımızın tensipleriyle Aksaray Valisi olarak atandı .

Milli Eğitim Bakanlığına Ak Parti iktidarının ilk Bakanı Hüseyin Çelik döneminde danışman olarak gelen Hamza AYDOĞDU, Ak Parti iktidarının bürokrat olarak görevde en uzun süre kalan genel müdürü, Meb tarihinde ise Hasan Ali Yücel’den sonra en uzun süre görev yapan genel müdürü oldu.

Aksaray Valiliğine atanan Hamza AYDOĞDU, Bakan Yardımcısı Mustafa Safran başkanlığında yapılan toplantıyla il müdürlerine veda etti.


 
Toplantıya MEB’in yeni personel genel müdürü Ömer İNAN’da katıldı.
Toplantıda duygulu anlar yaşandı . Bazı il müdürleri gözyaşını tutamadı.

Yarın saat 15:00 da Milli Eğitim Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü makamında halef-selef olan Hamza AYDOĞDU ile Ömer İNAN’ın devir teslim töreni yapılacağı bildirildi.


 
Bakan Yardımcısı Mustafa SAFRAN’ın ve Aksaray Valisi Hamza AYDOĞDU’nun il müdürlerine yaptığı veda konuşması

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Ogretmenlericin.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.