İdareci ve öğretmenlere teşekkür belgesi verildi

İdareci ve öğretmenlere teşekkür belgesi verildi

İdareci ve öğretmenlere teşekkür belgesi verildi

Çerkezköy'de, 'Her Kitap Bir Dünya Projesi' Kasım Ayı Kitap Değerlendirmesi için Türk Tekstil Vakfı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi idareci ve öğretmenlerine teşekkür belgesi verildi.

Tekirdağ İl Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen "Her Kitap Bir Dünya" projesi kapsamında Kasım ayı için belirlenen Beyaz Zambaklar Ülkesinde adlı kitabın değerlendirmesi, Türk Tekstil Vakfı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde yapıldı.

Değerlendirme, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Gürcan Ayvaz, Çerkezköy İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Öztürk Çetin, Proje Koordinatörü Ahmet Yerlikaya, Okul Müdürü Murat Kıroğlu ve okul öğretmenlerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

idareci-ve-ogretmenlere-tesekk-1670333910-oy8qz3.webp

Okulda yapılan bu etkinliğin niteliği ve verimli geçmesi bakımından projeye katılan idareci ve öğretmenlere, Tekirdağ İl Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından Teşekkür Belgesi ile ödüllendirildiler. Gerçekleştirilen başarılı etkinlik için Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Gümüş, idareci ve öğretmenleri tebrik ederek Şube Müdürü Öztürk Çetin ile birlikte belgelerini takdim etti.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Ogretmenlericin.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

1 Yorum