MEB'den Sınavlar İle İlgili Resmi Yazı

MEB'den Sınavlar İle İlgili Resmi Yazı

Aşamalı olarak başlayan yüz yüze eğitim sonrasında MEB Ortaöğretim Genel Müdürlüğü okullarda yüz yüze yapılacak sınavlarla ilgili olarak resmi bir yazı yayımladı..

Milli Eğitim Bakanlığı ilk olarak 21 Eylül , sonrasında 5 ve 12 ekim tarihlerinde başlayan yüz yüze eğitim sonra, sıanvlarında okullarda yüz yüze olacak şekilde yapılacağını duyurmuştu.

Konuyla ilgili olarak resmi yazı bakanlık tarafından gönderildi. Gönderilen yazıda okullarda yüz yüze olarak yapılacak sınavların nasıl olacağı hakkında detaylı bir açıklama yapan Milli Eğitim Bakanlığı,okullarda yüz yüze olarak yapılacak sınavların tarihlerinin ders zümre başkanları tarafından belirleneceğini ve bu tarihlerinde öğrencilere süresi içinde duyurulacağını açıkladı..

İşte Milli Eğitim Bakanlığının ortaöğretim kurumlarında yüz yüze olarak yapılacak sınavlar ile ilgili olarak göndermiş olduğu resmi yazısı:

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Ogretmenlericin.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.