MEB'den Uzaktan Eğitim Konulu Resmi Yazı

MEB'den Uzaktan Eğitim Konulu Resmi Yazı

MEB'den Uzaktan Eğitim Konulu Resmi Yazı

MEB Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü tarafından25.10.2022 tarihli Cumhurbaşkanlığı Uzaktan Eğitim Kapısı Tarafından Verilen Eğitimler  konulu resmi yazı.

T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü

Sayı : E-43501582-774.01.01-61773830 25.10.2022

Konu : Cumhurbaşkanlığı Uzaktan Eğitim Kapısı Tarafından Verilen Eğitimler

DAĞITIM YERLERİNE

Bilindiği üzere kamu çalışanlarının ihtiyaçlarına uygun bilgi, beceri ve yetkinliklerle donatılması yoluyla insan kaynağı verimliliğini artırmak, çalışan eğitiminde fırsat eşitliğini sağlamak, eğitim ve geliştirme faaliyetlerinin kalitesini artırmak amacıyla Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Başkanlığı tarafından hayata geçirilen Uzaktan Eğitim Kapısı platformuna yüklenen eğitimler kurumların hizmetine sunulmaktadır.

Bu kapsamda Uzaktan Eğitim Kapısı platformunda halihazırda verilmekte olan eğitimlere; biriminizde/müdürlüğünüzde görev yapan tüm personelin 31 Aralık 2022 tarihine kadar https://uzaktanegitimkapisi.cbiko.gov.tr/ adresi üzerinden katılım sağlanabileceğinin tüm personele bildirilmesi hususunda;

Bilgilerini ve gereğini rica ederim. Petek AŞKAR Bakan Yardımcıs

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Ogretmenlericin.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.