EBA'da Öğretmenleri Sevindiren Değişiklik

EBA'da Öğretmenleri Sevindiren Değişiklik

Uzaktan eğitimin en önemli ayağından olan EBA platformu üzerinde tüm kademelerde ki öğretmenlere harici canlı ders tanımlama özelliği getirildi.

31 Aralık 2020 tarihine kadar sürecek olan uzaktan eğitim bugün itibariyle başladı. Milyonlarca öğrenci ve sayıları bir milyonu bulan öğretmen bugünden itibaren eba , eba tv kanalları vb gibi platformlar üzerinden eğitim öğretim faaliyetlerini yürütebilecekler.

Diğer yandan  bilindiği gibi uzaktan eğitimin en önemli ayaklarından biriside EBA platformu, platform üzerinde yapılan geliştirmeler ile birlikte öğretmenler artık EBA üzerinden öğrencileril ie canlı ders yapabiliyordu ve öğretmenlerin yapacakları canlı dersleri okul idari önceden sisteme tanımlıyordu. Daha sonra getirilen bir özellikle ise sadece ilkokul düzeyindeki öğretmenler eba üzeriden harici ders tanımlaması yapabiliyorlardı.

EBA platformuna bugün getirilen bir yenilik ise tüm kademelerde ki öğretmenleri rahatlattı. Bugünden itibaren artık tüm kademelerde ki öğretmenleri EBA üzerinde harici canlı ders tanımlamalarını kendileri yapabilecekler.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Ogretmenlericin.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.