LGS'de Görevli Öğretmenlere İki Oturum İçin Ayrı Ücret Ödemesi Olacak Mı?

LGS'de Görevli Öğretmenlere İki Oturum İçin Ayrı Ücret Ödemesi Olacak Mı?

20 Haziran 2020 tarihinde gerçekleştirilecek ve ortaokul 8. sınıf öğrencilerinin katılacağı Liselere Geçiş Sınavı(LGS)'nda görevli gözetmen, salon başkanı öğretmenlere iki oturumda da ayrı ayrı ücret ödemesi yapılacak mı?

LGSde Her İki Oturum İçin de Ayrı Ücret Ödenecek İşte LGS Sınav Görevli Ücretleri 

Liselere Geçiş Sınavı (LGS), 20  Haziran 2020 tarihlerinde yapılacak. Görevlendirmeler yapıldı. Salon başkanı, gözetmen ve yedek gözetmen olan öğretmenlere görevleri tebliğ edildi. Peki MEB tarafından sınav ücreti olarak öğretmenlere ne kadar ücret ödenecek? LGSde görevli öğretmenler salon başkanı, gözetmen ve yedek gözetmen olarak ne kadar ücret alacaklar? Cevabı Ajanskamu.netde...

LGSde Her İki Oturum İçin de Ayrı Ücret Ödenecek mi?

MEB sınav görevli başvuru ekranından ypaılan açıklamada;


 

20 Haziran 2020 tarihinde yapılacak olan 2020 Merkezi Sınavda görev talep edecek öğretmenler; gün içinde yapılacak iki oturum için aynı kurum/bina (görev yaptıkları okul dışında) ve salonda görevlendirilecektir. Her oturum için ayrı sınav ücreti ödenecektir. Görevini iptal etmek isteyen öğretmenlerin iki oturumdaki görevi birden iptal edilecektir.
denmiştir.


İşte LGSde Görevli Öğretmenlere Ödenecek MEB Sınav Görevi Ücretleri Ne Kadar?

BİNA YÖNETİCİSİ

233 TL

BİNA YÖNETCİ YARDIMCISI

209 TL

SALON BAŞKANI

203 TL

GÖZETMEN

196 TL

YEDEK GÖZETMEN

147 TL

YARDIMCI ENGELLİ GÖZETMEN

246 TL

NOT: Rakamlar yuvarlanarak hesaplanmıştır. Ocak-Haziran dönemini kapsamaktadır. Vergi diliminize bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Ogretmenlericin.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.