Milli Eğitim Bakanlığı promosyon ihalelerine el atacak mı?

Milli Eğitim Bakanlığı promosyon ihalelerine el atacak mı?

Milli Eğitim Bakanlığı promosyon ihalelerine el atacak mı?

Promosyon ihalelerinde son aylarda verilen teklifler iştah kabartmış durumda. Emekli ve kamu çalışanları için adeta ek bir gelir halini aldı. Fırsattan yararlanmak isteyen kurumlar önceki anlaşmaları revize yoluna gidiyor.

Promosyon ihalelerinde son haftalarda il/ilçe mem'lerde verilen düşük teklifler söz konusu. Personeller bankalar ile masaya oturduğunda yeterli teklifleri alamıyor, hatta komik diye tabir edilen teklifler sunuluyor.

Daha önce İçişleri Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı gibi pek çok bakanlık promosyon anlaşmalarını tek elden yöneterek personeller için güzel rakamlara imza atmışlardı.

Milli Eğitim Bakanlığından da böyle bir adım bekleniyor. Verilen düşük teklifler ve henüz promosyon ihalelerini güncellemeyen ilçe ve yerler göz önüne alındığında Bakanlığın konuya el atması sorunların çözümü noktasında önemli bir adım olacaktır.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Ogretmenlericin.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

6 Yorum