Öğretmenler için idari izin 19 Haziran'a kadar uzatıldı.

Öğretmenler için idari izin 19 Haziran'a kadar uzatıldı.

MEB ,Öğretmenler için idari izni 19 Haziran'a kadar uzatttı.

Öğretmenler 19 Haziran'a kadar idari izinli sayılacak... Resmi yazı. 81 il valiliğine gönderilen resmi yazı ile öğretmenler 19 Haziran'a kadar idari izinli sayılacaklar. İdari izin süresi daha önce açıklandığı tarihten bu resmi yazı ile birlikte uzatılmış oldu. Öğretmen 19 Haziran tarihine kadar idari izinli sayıldıkları için bu tarihe kadar aylık okuttukları ek ders ücretlerini kesintisiz alacaklar. İşte 81 il valiliğine gönderilen o resmi yazı:
Bilindiği üzere bakanlığımıza bağlı resmi eğitim kurumları Covid-19 salgını nedeniyle alınan tedbirler kapsamında 16 Mart 31 Mayıs tarihlerinde tatil edilmişti. Söz konusu tedbirler kapsamında eğitim kurumlarının tatil süreleri 19 Haziran 2020 tarihine kadar uzatılmıştır. 
Bu süreçte de uzaktan eğitim faaliyetlerine devam edilecek yönetici ve öğretmenler ile ek ders ücreti karşılığında ders okutmak üzere görevlendirilenler uzaktan eğitim ve diğer eğitim öğretim faaliyetleri kapsamında......

İŞTE RESMİ YAZI

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Ogretmenlericin.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.