Sınav Görevi Ücretleri Ne Oldu?

Sınav Görevi Ücretleri Ne Oldu? Sınav Görevi Ücretleri Ne Oldu? Öğretmenlerin 2-3 Ocak Sınav Görevi Ücretleri Ne Oldu? Öğretmenlerin sınav görevi ücretleri, üstünden yaklaşık 50 gün geçmesine rağmen hala yatırılmadı. MEB’den konuyla ilgili herhangi bir açıklama yok. Öğretmenlerin 2-3 Ocak 2016 MEB Açık Lise ve Açık Ortaokul Sınav Görevi Ücretleri Hala Ödenmedi. 2-3 Ocak 2016 […]

Sınav Görevi Ücretleri Ne Oldu?

Sınav Görevi Ücretleri Ne Oldu?

Sınav Görevi Ücretleri Ne Oldu? Öğretmenlerin 2-3 Ocak Sınav Görevi Ücretleri Ne Oldu?

Öğretmenlerin sınav görevi ücretleri, üstünden yaklaşık 50 gün geçmesine rağmen hala yatırılmadı. MEB’den konuyla ilgili herhangi bir açıklama yok.

Öğretmenlerin 2-3 Ocak 2016 MEB Açık Lise ve Açık Ortaokul Sınav Görevi Ücretleri Hala Ödenmedi.

2-3 Ocak 2016 tarihlerinde yapılan sınavlarda görev alan öğretmenlerin ücretleri hala ödenmedi. Üzerinden yaklaşık 50 günlük bir süre geçmesine rağmen sınav görevi ücreti hala öğretmenlerin hesaplarına yatırılmadı. Konuyla ilgili herhangi bir açıklama da yapılmış değil.

Daha önce oturum başına 5 ek ders olarak ücretlendirilen sınavlarda sistem değişmiş ve toplu sözleşme hükümlerine göre ücret ödemesi kararlaştırılmıştı.

Yeni ücretlendirme şu şekilde olmuştu:

 

Sınav Görevi Ücretleri Ne Oldu?

 

MebPersonel

 

Önemli: Bilgi ve haberlerimizi, Facebook, Twitter ve Google+1 da paylaşırsanız memnun oluruz.

© Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan bilgiler, resimler, haberler izin alınarak, kaynak gösterilmek kaydıyla kullanılabilir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM