İzmir kahramanı Şehit Fethi Sekin son yolculuğuna uğurlandı

Şehit Fethi Sekin için tören düzenlendi. Kahraman polisin cenaze törenine binlerce vatandaş katıldı. Şehidin cenazesinde ailesi zor anlar yaşadı.

İzmir kahramanı Şehit Fethi Sekin son yolculuğuna uğurlandı

İzmir kahramanı Şehit Fethi Sekin son yolculuğuna uğurlandı

İzmir Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şubesi Motosikletli Şahinler Timi görevlilerinden olan şehit polisimiz Fethi Sekin sonsuzluğa uğurlandı. Sekin, yaklaşık dokuz yıldır aynı yerde İzmir Adliyesi önünde görev yapmaktaydı. Kahraman polisimiz belki onlarca kişinin ölmesini engelledi ve bu uğurda şehit oldu.

ELAZIĞ’DA TOPRAĞA VERİLECEK

Şehit Fethi Sekin aslen Elazığ’ın Baskil ilçesi Doğancık köyünden. Sekin, 1973 yılının Kasyım ayında Doğancık köyünde doğdu. 1995 yılında Samsun 19 Mayıs Polis Meslek Yüksek Okulu’ndan mezun olduktan sonra Kilis’te göreve başlayan Şehit polisimiz Fethi Sekin, Bingöl’de 1999-2002 yılları arasında çalıştıktan sonra İzmir’e tayini gerçekleşti. Şehidimizin naaşı bugün Elazığ’a götürülecek ve yarın Elazığ’da binlerce vatandaşın katılması beklenen cenaze töreninde toprağa verilecek.

Öğretmenler İçin olarak şehidimize ve tüm şehitlerimize rahmet diliyoruz. Yakınlarına sabır diliyoruz. Şehit Fethi Sekin’in İzmir’deki cenaze töreninden görüntüler;

Sosyal Medyada Paylaşın:

3 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM