2 yeni KHK çıkacak, Bekir Bozdağ’dan yeni KHK açıklaması

20 Kasım 2017 tarihinde gerçekleşen Bakanlar Kurulu sonrası açıklamalarda bulunan Bekir Bozdağ yeni Kanun Hükmünde Kararnamelerin çıkacağını belirtti.

2 yeni KHK çıkacak, Bekir Bozdağ’dan yeni KHK açıklaması

2 yeni KHK çıkacak, Bekir Bozdağ’dan yeni KHK açıklaması

15 Temmuz sonrası OHAL döneminde çıkartılan Kanun Hükmünde Kararnamelere 2 yeni KHK daha ekleniyor. 110 bin kamu personelinin FETÖ bağlantısı gerekçesi ile ihraç edildiği, çeşitli kurum ve kuruluşlarla ilgili düzenlemelerin yapıldığı KHK’ler sürmeye devam ediyor.

BEKİR BOZDAĞ; 2 YENİ KHK ÇIKACAK

Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ 20.11.2017 tarihli Bakanlar Kurulu sonrası yaptığı açıklamalardan sonra gazetecilerden gelen soruları yanıtlandırdı. Bozdağ kendisine yöneltilen “Yeni KHK çıkacak mı, ihraçlar ve iadeler ile ilgili Kanun Hükmünde Kararname hazırlığı ne aşamada?” sorusuna yanıt verdi. Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bozdağ verdiği cevapta önümüzdeki günlerde yeni KHK çıkacağını çıkacak Kanun Hükmünde Kararnamelerin hem tedbir hem de düzenleme kararnamesi olacağını belirtti. 2 yeni KHK çıkacak açıklamasında bulunan Bozdağ yayımlanacak olan KHK’lerin içeriğinin yayınlandıktan sonra görülebileceğini ifade etti.

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ’ın KHK ile ilgili açıklaması video;

Başbakan Yardımcısı Bozdağ OHAL işlemleri inceleme komisyonu, çıkacak KHK içerisinin detayı gibi konularda bilgi vermezken gündemde olan Faiz durumu, Zarrab davası hususlarında açıklamalarda bulundu ve basın mensuplarının sorularını yanıtlandırdı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

5 yorum

  1. Gerçek suçlulara nasıl acımamak gerekliyse masumlarada o kadar hassas davranılsın. bir zamanlar hainlere laf söyletmeyen savunuculuğunu yapan sayın bakan şimdi söz sahibi. gerisi yalan.

  2. önümüzdeki günlerde dedi önümüzdeki aylarda olduk halen dediği çıkmadı …aah ahh insanlar haram yiyenlerden hukuk bekliyor ya ona yanarım

  3. Sayın Bozdağ mağdur askeri öğrenciler için de bir açıklama yapın cocuklarimizi ailelerini mağdur ettiniz sizden haber bekliyoruz bizim çocuklarımız için bir komisyon kurunda mezun olan öğrenciler görevine devam etsin inşallah yoksa Allah sizden bunu hesabını sorar

    • Allah elbette soracak. Zerrab’a gelince “benim vatandaşım” bize gelince, hiç bir işlem yok. bu insanların sormadan ekmeğini aldık, emeğini çaldık. bunların içinde masum varsa hakkını nasıl öderiz diye hiç düşünmüyorlar. Allah elbette soracak.

      • Kimin umurunda’ki KHK ile ihraç olmuş yada olmamis kendinden başka kimseyi düşünmeyen bir hükümetin esiri olduk maalesef kendilerine gore kanun kendilerine adalet cikaran bir hükümet feto ile zamanında kendileri dön bitsin hasret diyen hükümet suçsuz memur polis asker saçma sapan şeyler yüzüne suçlu hükümet işin içinden cikamadimi yenildi ama vatandaş yanilsa suç boyle bir adalet iste allah yardimciniz olsun mağdur kardeşlerim…

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM

Rüzgarı Dinleyen Çocuk