2 yeni KHK çıkacak, Bekir Bozdağ’dan yeni KHK açıklaması

20 Kasım 2017 tarihinde gerçekleşen Bakanlar Kurulu sonrası açıklamalarda bulunan Bekir Bozdağ yeni Kanun Hükmünde Kararnamelerin çıkacağını belirtti.

2 yeni KHK çıkacak, Bekir Bozdağ’dan yeni KHK açıklaması

2 yeni KHK çıkacak, Bekir Bozdağ’dan yeni KHK açıklaması

15 Temmuz sonrası OHAL döneminde çıkartılan Kanun Hükmünde Kararnamelere 2 yeni KHK daha ekleniyor. 110 bin kamu personelinin FETÖ bağlantısı gerekçesi ile ihraç edildiği, çeşitli kurum ve kuruluşlarla ilgili düzenlemelerin yapıldığı KHK’ler sürmeye devam ediyor.

BEKİR BOZDAĞ; 2 YENİ KHK ÇIKACAK

Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ 20.11.2017 tarihli Bakanlar Kurulu sonrası yaptığı açıklamalardan sonra gazetecilerden gelen soruları yanıtlandırdı. Bozdağ kendisine yöneltilen “Yeni KHK çıkacak mı, ihraçlar ve iadeler ile ilgili Kanun Hükmünde Kararname hazırlığı ne aşamada?” sorusuna yanıt verdi. Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bozdağ verdiği cevapta önümüzdeki günlerde yeni KHK çıkacağını çıkacak Kanun Hükmünde Kararnamelerin hem tedbir hem de düzenleme kararnamesi olacağını belirtti. 2 yeni KHK çıkacak açıklamasında bulunan Bozdağ yayımlanacak olan KHK’lerin içeriğinin yayınlandıktan sonra görülebileceğini ifade etti.

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ’ın KHK ile ilgili açıklaması video;

Başbakan Yardımcısı Bozdağ OHAL işlemleri inceleme komisyonu, çıkacak KHK içerisinin detayı gibi konularda bilgi vermezken gündemde olan Faiz durumu, Zarrab davası hususlarında açıklamalarda bulundu ve basın mensuplarının sorularını yanıtlandırdı.

1
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
Sosyal Medyada Paylaşın:

Yazıya Gelen Yorumlar

4 Yorum - "2 yeni KHK çıkacak, Bekir Bozdağ’dan yeni KHK açıklaması"

Bildir
avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
normal vatandaş
Ziyaretçi
normal vatandaş

Gerçek suçlulara nasıl acımamak gerekliyse masumlarada o kadar hassas davranılsın. bir zamanlar hainlere laf söyletmeyen savunuculuğunu yapan sayın bakan şimdi söz sahibi. gerisi yalan.

İNSAN
Ziyaretçi
İNSAN

önümüzdeki günlerde dedi önümüzdeki aylarda olduk halen dediği çıkmadı …aah ahh insanlar haram yiyenlerden hukuk bekliyor ya ona yanarım

Solmaz erdem
Ziyaretçi
Solmaz erdem

Sayın Bozdağ mağdur askeri öğrenciler için de bir açıklama yapın cocuklarimizi ailelerini mağdur ettiniz sizden haber bekliyoruz bizim çocuklarımız için bir komisyon kurunda mezun olan öğrenciler görevine devam etsin inşallah yoksa Allah sizden bunu hesabını sorar

SARIN
Ziyaretçi
SARIN

Allah elbette soracak. Zerrab’a gelince “benim vatandaşım” bize gelince, hiç bir işlem yok. bu insanların sormadan ekmeğini aldık, emeğini çaldık. bunların içinde masum varsa hakkını nasıl öderiz diye hiç düşünmüyorlar. Allah elbette soracak.

wpDiscuz
  • YORUM