689 sayılı KHK ile göreve iade edilen MEB personeli listesi (29 Nisan)

Milli Eğitim Bakanlığında 689 sayılı KHK ile göreve iade edilenlerin listesi yayımlandı. 29 Nisan 2017 Cumartesi günü resmi gazetede yayımlanan iade listesinde 11 MEB personeli de yer aldı.

689 sayılı KHK ile göreve iade edilen MEB personeli listesi (29 Nisan)

689 sayılı KHK ile göreve iade edilen MEB personeli listesi (29 Nisan)

Milli Eğitim Bakanlığında 11 kişi göreve iade edildi. Göreve iade edilen 11 MEB personeli içerisinde 1 Daire Başkanı, 1 Maarif Müfettişi, 9 öğretmen yer aldı. 689 sayılı KHK ile 29 öğretmen meslekten ihraç edilirken, 11 kişi de görevlerine iade edilmiş oldu. Şu ana kadar çıkartılan ihraç Kanun Hükmünde Kararnamelerinde 30 binden fazla Milli Eğitim personeli ihraç edildi.

GÖREVE İADE EDİLEN ÖĞRETMENLERİN LİSTESİ

29.04.2017 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan 689 sayılı Kanun Hükmünde Kararname ile göreve iade edilen öğretmenlerin isimleri, listesi paylaşıldı.

689 sayılı KHK ile göreve iade edilen öğretmenlerin listesi, görev yerleri için TIKLAYINIZ

Milli Eğitim Bakanlığında 11 kişi göreve iade edildi. 689 sayılı KHK ile tüm kamuda göreve iade edilen sayı ise 236 kişi olarak görülmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

8 yorum

  1. HABERINIZI OKUDUM DAHA ÖNCE GORMEMISTIM TEŞEKKÜR EDERIM EDITOR BEY… IADELERIM NEYE GÖRE OLDUĞU BELLI ASLINDA…

  2. Dayanma gucu ver Allahım.Gittikce eriyorum.Evlatlarim var,onlar olmasaydi simdi bir faniydim.Hayatimi ulkeme.milletimize bayragimiza adamisken hain deniyor.Bunu nasil kaldıracağım.Herseyi soyleyin ama hain demeyin.Degilim aslada olmadim.Is yok,as yok,sigorta yasak.Itildik,hor goruluyoruz,toplumsal bir bunalum yasayacagiz sanki.hayatlarimizi karartanlari sana havale ediyorum ya Rabbim.

  3. evimize ocağımıza yine ateş düşürdüler…YARABBBBBBBBBB YETİŞ İMDADIMIZA ..YA BENİM EŞİM KADAR VATANSEVER DÜRÜST BİRİ GÖRMEDİM NE İSTEDİNİZ ONDAN ORGANİK İNORGANİK HİÇ BİRŞEYİ YOK ADAMIN YA HUUUUUU

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM