692 sayılı KHK ile Emniyette ihraç edilen polislerin listesi, isimleri

15 Temmuz darbe girişimi sonrası kamuda en çok ihraçların yaşandığı kurumlardan olan Emniyet Genel Müdürlüğünde 14 Temmuz 2017 tarihli 692 sayılı KHK ile binlerce polis meslekten ihraç edildi.

692 sayılı KHK ile Emniyette ihraç edilen polislerin listesi, isimleri

692 sayılı KHK ile Emniyette ihraç edilen polislerin listesi, isimleri

2303 emniyet personeli meslekten ihraç edildi. 14 Temmuz 2017 tarihinde Resmi Gazete’de yayımlanan 692 sayılı Kanun Hükmünde Kararname ile 7 binden fazla kamu personeli meslekten ihraç edilirken en çok ihraçların yaşandığı kurumlardan birisi de Emniyet Genel Müdürlüğü oldu, emniyetten ihraç edilen polislerin listesi yayımlandı.

YÜZLERCE POLİS İHRAÇ EDİLDİ

2303 emniyet personeli meslekten ihraç edilirken ihraç edilenler arasında 1.sınıf emniyet amiri, 3.sınıf emniyet amirleri, 4.sınıf emniyet amirleri de yer aldı. Meslekten ihraç edilen emniyet personelleri listesi içerisinde başkomiser, komiser, komiser yardımcısı da yer alırken en çok ihraç polis memurları arasında oldu.

692 sayılı KHK ile emniyetten ihraç edilen emniyet personeli, polislerin isimleri, görev yerleri ve listesi için TIKLAYINIZ

Meslekten ihraç edilen polislerin isimleri listesi içerisinde yaklaşık 1500 polis memuru yer aldı. 15 Temmuz 2016 tarihinde yaşanan darbe girişimi sonrasında OHAL sürecinde en çok ihraçların yaşandığı kurumlardan birisi de Emniyet Genel Müdürlüğü oldu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM