692 sayılı KHK ile göreve iade edilen öğretmenlerin listesi (14 Temmuz)

14 Temmuz 2017 tarihinde yayımlanan 692 sayılı Kanun Hükmünde Kararname ile göreve iade edilen öğretmenlerin listesi, isimler, görev yerleri açıklandı.

692 sayılı KHK ile göreve iade edilen öğretmenlerin listesi (14 Temmuz)

692 sayılı KHK ile göreve iade edilen öğretmenlerin listesi (14 Temmuz)

14 Temmuz 2017 Cuma günü Resmi Gazete’de yayımlanan 692 sayılı KHK ile 7348 Kamu Personeli meslekten ihraç edildi. OHAL inceleme komisyonu başvurularının alınmaya başlamasına üç gün kala son çıkan Kanun Hükmünde Kararname ile göreve iade edilenlerde oldu. Milli Eğitim Bakanlığında 692 sayılı KHK ile 40 MEB personeli göreve iade edildi.

32 ÖĞRETMEN GÖREVE İADE EDİLDİ

MEB personelleri olarak 40 kişi 692 sayılı Kanun Hükmünde Kararname ile göreve iade edilirken, göreve iade edilenlerden 32 kişi öğretmen, 7 kişi Maarif Müfettişi, 1 kişi de Şube Müdürü olarak görülmektedir. 14 Temmuz tarihli KHK ile göreve iade edilen kamu personelleri arasında 40 Milli Eğitim personeli de yer almış oldu.

Göreve iade edilen öğretmenlerin listesi için TIKLAYINIZ

692 sayılı KHK ile göreve iade edilen öğretmenlerin isimleri, listesi Resmi Gazete’de yayımlanırken, şu ana kadar yayımlanan iade KHK’leri arasında Milli Eğitim Bakanlığında en çok iadenin gerçekleştiği KHK oldu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

1 Yorum

  1. GÖREVE İADE EDİLENLERİN ÇOĞUNUN İMAMHATİP VE ONA BENZER BÖLÜMLERDEN OLMASI NE HİKMETTİR…İNSANLAR SORUYOR KIYAK YADA TORPİL DİNEN CAİZ Mİ …GERÇİ AMAAN SOYGUNCULARA DİNİ SORU SORULUR MU DİYENLER DE VAR

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM