7 Şubat 686 sayılı KHK göreve iade edilenlerin listesi Resmi Gazete’de

686 sayılı Kanun Hükmünde Kararname ile 17 kamu personeli göreve iade edildi. Milli Eğitim Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı personeli ağırlıklı olan listede 17 kamu personeli yer aldı.

7 Şubat 686 sayılı KHK göreve iade edilenlerin listesi Resmi Gazete’de

7 Şubat 686 sayılı KHK göreve iade edilenlerin listesi Resmi Gazete’de

686 sayılı Kanun Hükmünde Kararname ile önceki KHK’ler ile meslekten ihraç edilen kamu personellerinden 17 kişi göreve iade edildi. 7 Şubat tarihli KHK ile birlikte meslekten ihraç edilen kamu personel sayısı 100 bini geçerken, meslekten ihraç edilen öğretmen sayısı da 33 bini buldu.

17 KİŞİ GÖREVE İADE EDİLDİ

7.02.2017 tarihli 686 sayılı Olağanüstü Hal Kapsamında Bazı Tedbirler Alınması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname ile 17 kamu personeli göreve iade edildi. Milli Eğitim Bakanlığında 8 öğretmen 1 memur göreve iade edildi. Sağlık Bakanlığında 1 Uzman Tabip, 2 sağlık teknikeri, 1 sağlık memuru olmak üzere 4 sağlık personeli göreve iade edildi. Kültür ve Turizm Bakanlığından 1 Arkeolog göreve iade edilirken, İçişleri Bakanlığı Mahalli İdareler personellerinden 1 personel de göreve iade edildi.

EMİYETTEN 2 PERSONEL İADE EDİLDİ

Emniyet Genel Müdürlüğünden 2 emniyet personeli göreve iade edildi. Göreve iade edilen emniyet personellerinden 1 tanesi Emniyet Amiri diğeri ise polis memuru. Polis memurunun 672 sayılı KHK ile ihraç edildiği belirtilirken, emniyet amirinin de 677 sayılı Kanun Hükmünde Kararname ile ihraç edildiği anlaşılmaktadır.

686 sayılı KHK ile göreve iade edilen öğretmenlerin listesi için TIKLAYINIZ

686 sayılı KHK ile 7 Şubat tarihinde göreve iade edilen kamu personelinin listesini indirmek için TIKLAYINIZ

686 sayılı KHK ile meslekten ihraç edilen kamu personelinin listesini indirmek için TIKLAYINIZ

686 sayılı KHK ile meslekten ihraç edilen öğretmenlerin listesini indirmek için TIKLAYINIZ

https://www.ogretmenlericin.com

Sosyal Medyada Paylaşın:

5 yorum

  1. Yuregi yananlar dua dua ….mazlumla Allah arasinda perde yok….hep birlikte bolca hem kendimiz hemde memleketimizin selameti icin dua edecegiz..ellbet bir gun bunlarda anlayacak yaptiklari yanlislari…bu arada banka magduruyum…

  2. sayın devletim ben ne yaptımda beni attınız. hayatım boyu feto meto tanımadım. şuan çoluk cocuk kucaklaştık ağlaşıyoruz. benim suçum nedir 10 yıl önce açmış olduğum bank asya denilen ugursuz bankamı. nedir Allah aşkına. ben kendimi tanımıyormuyum 3 dönem oyumu size verdim bumudur sonucu. ben fetocu degilim beni niye attınız. vatan desen gözümü kırpmak veririm canımı. bu nasıl adalet. 7 aydır açılta bekliyodum devletimizin adaletine güvendim oturdum evimde. şimdi beni niye attınız. ben Fetocu degilim arkadaş ömrümde bulaşmadım beni herkes bilir bu nedir böyle. asın gitsin beni daha iy bu yaştan sonra ben nerde çalışcam nerden çocugumun çoluğumun rızkını arıycam benim işim öğretmenlik. hiçmi vicdanlı biri yok bu nasıl iştir neye göre attınız beni bylock bilmem sendika bilme feto bilmem. ben ne yapcam şimdi Allah millet aşkına

  3. Insan donup kaliyor iade beklerken ters kose olunca. Grogi halindeki boksore cevirdiler. Dovup dovup ayaga kaldirip bi daha dovuyorlar. Bi daha vursada kalkmasam diyorum. Komisyon diyor. Iade diyor moral verip canlandirip yeniden khklie ölum.Taktik cok guzel. Vucud olarak kendimi toplasam bile kafa olarak kendimi yillarca gelemem. Ruhu cikarilmis bos bir et torbasina dondum.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM