ByLock kullanan siyasilerin listesi Cumhurbaşkanının masasında

Kamuda süren FETÖ soruşturmalarında yaşanan binlerce ihraç ve tutuklamaya rağmen siyasilerde ciddi anlamda bir FETÖ soruşturması, operasyonu yapılamaması kamuyu rahatsız etmeye devam ederken Odatv tarafından iddia edilen bilgiye göre ByLock kullanan siyasilerin isim listelerinin Cumhurbaşkanının masasında olduğu belirtildi.

ByLock kullanan siyasilerin listesi Cumhurbaşkanının masasında

ByLock kullanan siyasilerin listesi Cumhurbaşkanının masasında

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a MİT ve emniyet birimleri tarafından ByLock kullanan siyasilerin listeleri teslim edildi. FETÖ/PDY soruşturmasında en önemli kanıtlardan olan ve örgüt içi haberleşmeyi sağlayan ByLock programının deşifre edilmesi ve kullanıcılarının ortaya çıkartılmasından sonra ByLock kullanan siyasilerin isimlerinin olduğu listeye ‘Siyah ByLockçular’ adı verildi. Siyah ByLockçular listesinin de Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın masasında olduğu Odatv tarafından yapılan haberde açıklandı.

SİYAH BYLOKÇULARIN LİSTESİ

ByLock kullanan milletvekilleri, Bakanlar, siyasette tanınmış simalar, belediye başkanları gibi siyasilerin yer aldığı ByLock listesinin Cumhurbaşkanının masasında olduğu iddia edilirken, ByLock listelerinin MİT’in son kontrolünden de geçtiği açıklandı. ByLock listelerinin üst düzey bir komisyon denetiminde olduğu belirtilirken ByLock yazışmalarının yargı yolu ile yapıldığı ve yapılacağı ifade edildi.

İKİ SAVCI GÖREVLENDİRİLDİ

Siyasilerin isimlerinin yer aldığı ‘Siyah ByLockçular’ adlı liste için özel iki savcının görevlendirildiği belirtilirken siyasi isimlerin soruşturmaları ve gerekli işlemlerin yapılması adına yeni bir birim kurulacağı açıklandı.

Öğretmenler İçin

Sosyal Medyada Paylaşın:

22 yorum

 1. BURADA YAZI YAZAN YAZMAYAN KİM VARSA ŞUNU ÇOK İYİ BİLİYOR Kİ, KİMİN KİM OLDUĞUNU HERKES ÖZELLİKLE DA SAYIN C.BAŞKANIMIZ ÇOK İYİ BİLİYOR, AMA MÜMKÜN MÜ ONLARA BİRŞEY OLSUN, EN FAZLA BİR DAHA Kİ DÖNEM SİYASETTEN BELİRLİ BİR DÖNEM İÇİN ÇEKİLİRLER. SONRA TEKRAR DÖNERLER. AMA ONLARIN YAPTIKLARININ ONDA BİRİ YAPAN HATTA YAPMAYANLAR, ZİNDANLARDA ÖMÜR TÜKETİR YADA EN HAFİF İŞLERİNDEN OLURLAR. AMA OLSUN HER DÖNEMDE ZALİMLER OLUR BİRDE MAZLUMLAR MASUMLAR ÇİLE ÇEKENLER… ALLAH(CC) BÜYÜK HER KESİN BİR HESABI VAR SA, MALİKİ YEVMİDDİN;ALLAH(CC); Din gününün, hesap gününün tek hâkimidir.

 2. Başbakan Binali Yıldırım, “ByLock ile ilgili MİT’ten bilgi istedim. ‘Vekil, bakan, siyasetçi ne varsa getirin’ dedim. Getirdiler, bir şey yok. Benden bilgi saklandığını mı düşünüyor millet? Eğer öyleyse çok büyük bedeli olur.” dedi..

  BAKALIM BEDELİ NE OLACAK? NE ZAMAN? REFERANDUMDAN EVET ÇIKARSA 2019 BAŞKANLIK SEÇİMİ İLE BİRLİKTE MVEKİLİ SEÇİMİ DE OLACAK O ZAMAN MI? NE OLACAK BU MVEKİLİ BAKAN BÜROKRATLAR? ADAY GÖSTERMEYECEKLER YOLLARIMIZI AYIRDIK DİYECEKLER. HAPİS? HAPİS YOK.

  HAYIR ÇIKARSA NE OLACAK? YA BU SİYASİLER HEMEN İHRAÇ EDİLECEK Kİ BÖYLE OLURSA HÜKÜMET DÜŞER VE ERKEN SEÇİM OLUR. YA DA DİĞER SEÇİMLERİ BEKLEYİP YİNE BU SİYASİLERİ ADAY GÖSTERMEYİP YOLLARIMIZI AYIRDIK DERLER.

  KISACASI BU SİYASİ AYAĞA HİÇBİRŞEY OLMAZ ÇOK ÇOK BİR DAHA MVEKİLİ OLAMAZLAR AKPDE. OLAN KİMLERE OLDU? GARİBAN DARBE YAPILACAĞINDAN HABERİ OLMAYAN BYLOCKTAN HABERİ OLMAYAN SENDİKA YA DA BANKADAN DOLAYI İŞİNDEN OLAN VATAN EVLATLARINA OLDU!

   • Savcı değil cumhurbaşkanı halen sayın cumhurbaşkanına kininiz var bu kin sizi bu hallere düşürdü uyanın artık 17-25 aralıkta devlete yapılan operasyonda kendi çevremden biliyorum şarlatanan inanan mesai arkadaşlarım birden Erdoğan karşıtı oldu.Niye çünkü Şarlatan öyle istedi.Başörtüsü zulmünde ses çıkarmayanlar.Bankasya önünde kuran okudular ayılıp bayıldılar.

    • Kendisi daha önce de Ergenekon sürecinde savcıydı. Ordunun seçkin subaylarını bozuk para gibi harcadılar. Komutanlar beş yıl hapis yattı. Aileleri aşağılandı, ordudan atıldılar. Onların yerine alel acele bazı torpillileri general yaptılar. İşte o generaller de darbe yapmaya kalktı. Sonuç: Ben bu davanın “ergenekon” savcısıyııııım!” Nidalarından “beni de kandırmışlar, aldatıldım, pardon, kusura bakmayına” geldik mi? Geldik. Olan kime oldu? Olan masumlara ve TÜRKİYEYE OLDU. Şimdi bırakın şu körü körüne kula kulluk etmeyi de hukuktan ve adaletten yana olun. Savcı savcıdır, hakim hakimdir, avukatta avukat. Başbakan başbakan olsun. Cumhurbaşkanı da anayasada, yasalarda ne yazıyorsa ona uysun. Lütfen…

    • Kimseye kinim yok arkadaşım, senin cevrendekilerin ne yaptığı da beni hiç ilgilendirmiyor. Ben her zaman hukuk ve adaletten yana oldum, takım tutar gibi parti veya grup savunmadim, ilkeleri savundum, doğruya doğru yanlışa yanlış dedim, kimin yaptığı değil ne yapıldığı önemliydi benim için.
     Benim burda söylemek istediğim gariban Anadolu’nun çocukları bir kere indirmiş gorunuyorsun diye hapiste iken, adamlar ısrarla hata var ben kullanmadim bilmiyorum böyle bir program derken, bunu kullandığı belli olan siyasetçiye neden yasal işlem yapılmadı. İtirazım torpile, adam kayirmaya. Bilmem anlatabildim mi?

    • bu ülke hukuk devleti. 17 /25 diye hangi kanun da yazıyor. kimse ben dedim oldu bittiye getiremez kusura bakmayın. biz mi yaptık 17/25 i. öyleydi de neden o zaman o operasyonları yapanlara müdahale edilmedi. şuç şahsidir. kimse genellemeye kalkmasın.

 3. Sn. Cumhurbaşkanımız, ihraç ettiler bizi. Gelirimiz yok. Eşimiz çocuğumuz, anamız babamız kardeşlerimiz ve iş yerindeki arkadaşlarımız, biz ve bizler gibi durumda olan masum işinden ihraç edilenler için çok üzülüyorlar. Biz de asılsız suçlamalar altında sevdiklerimize çevremize karşı, bize karşı yapılan haksızlık karşısında kendimizi çok üzgün hissediyoruz. Bizlerden ne yapmamızı istiyorlar? İş bakmaya gittiğinizde adam soruyor; nerden geliyorsun nereye gidiyorsun hemşerim, diye. Anlatabiliyormuyuz ızdırabımızı!!! Temizleyin şu çamuru tez zamanda. Saygılar…

 4. Daha önceki haberlerde Başbakan mite sormuştu ve siyasilerden hiç isim olmadığı söylenmişti.Allahım adalet istiyoruz.Allah rızası için adalet.Birileri sesimizi duysun artık.Dayanacak gücümüz kalmadı.Kime neye inanacagiz.Bu masum insanlara bu kadar zulüm yapılmaz.Hicbir baglantimiz olmadığı halde bize bu yaşanılanlar reva mı.Su an gündemde neden bunlar yok.Herkes kendi derdine düşmüş.”evet” ” hayır”.Kimse suçsuz yere tutuklu olanları ,ailesini ,çocukların psikolojisini ,bunlar ne yiyor ne içiyor acaba düşünmüyor.Yetkililere sesleniyorum duyun artık bizi.Acilen adalet istiyoruz.Hukuk istiyoruz.Binlerce masum var.O masumların ahları pesinizi bırakmaz.

 5. Devletin malına zerre zarar gelmesin diye mücadele eden,görevini hakkıyla yapan,başarılı ve çevresi tarafından taktir edilen bir sürü masum insan feto illeti yüzünden uzaklaştırıldı,atıldı. Birileri bir tezgah yaptı,vallahi de tillahi de çok fazla masum var.

 6. Kim, nerden uyduruyor? Başbakan, demedi mi? Biz de Baylock da yok Fetö de, diye. Ne yani, koskaca başbakan yalan mı söyleyecek? Yapmayın arkadaşlar! Hiç olacak şey mi? Buna kargalar güler(!)

 7. Sansürlenerek mi açıklanacak, şantaj için saklı mı tutulacak, hiç mi açıklanmayacak? Delice sorular işte. Biraz da latife olsun.
  Reis en kısa sürede gereğini yapacaktır.

 8. Lutfen masum insanlari serbest bırakın.cok uzuluyoruz.biri de benim eşim.polisti.canim yaniyor cok uzuluyorum.karincayi incitmeyen hicbir yuz kizartici sucu olmayan melek gibi adami ihrac ettiler.bir yil oldu.7 aydir da tutuklu.lutfen sucluyu sucsuzu bir an once ayirin.hergun agliyoruz.insanlar ikiye ayrildi.

 9. Rabbim bizi affetsin demekle affedileceklerini sanıyorlar. Yanılıyorsunuz. Ben ve benim gibi binler sizlere hakkini helal etmiyor. Kusura bakmayın.

 10. Hiç hesap sormadan işimizden ettiniz siyasiler de derler Rabbim ve milletimiz bizi affetsin nasıl olsa affeder ya 4 yıl sınava girdim dört yıl aynı yerde öğretmenlik yaptım onurumla yasal sendikadan dolayı hiç hesap sormadan beni de eşimi de emeğimizden ettiniz Allah a havale ediyorum

 11. Liste önüne gitmişse daha ne düşünülüyor ki. Kablosuz internetinden indirilmiş olanlar bile tutuklu. Güç nedense hep garibana yetiyor.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • YORUM