Cumhurbaşkanı Erdoğan; FETÖ mensuplarını kapının önüne koyarız

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan FETÖ ile yapılan mücadeleye değindi ve AK Parti içerisinde FETÖ mensuplarının kendilerine bildirilmesi halinde kapının önüne koyulacağını vurguladı. Erdoğan FETÖ bağlantısı olan kişilere karşı gereken neyse yapılacaktır dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan; FETÖ mensuplarını kapının önüne koyarız

Cumhurbaşkanı Erdoğan; FETÖ mensuplarını kapının önüne koyarız

AK Parti Antalya İl Başkanlığı programında konuşma yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, gündemdeki konulara değindi. Erdoğan açıklamasında FETÖ mücadelesine yer verirken parti içerisinde örgüt bağlantısı olan kişilerin tespit edilmesi halinde partiden atılacaklarını ve kapının önüne konulacaklarını açıkladı.

YOLUNU KAYBEDENLER OLDU

Ak Parti içerisinde yolunu kaybeden kişilerin de olduğunu ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, Milletvekillerinden Belediye Başkanlarına, teşkilatın önemli yerlerinde görev yapanlardan teşkilatın en uzak noktasında görev yapana kadar zaman zaman fireler verildiğinin altını çizen Cumhurbaşkanı, Antalya İl Teşkilatında partilerinin kurulduğu ilk günden günümüze kadar görev alan herkese şükranlarını sunduğunu belirtti. Tüm saldırılara rağmen yapılan kötü niyetli saldırıları boşa çıkardıklarını açıklayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Allah’ın yardımı ve dava arkadaşlarının metaneti ile milletin desteğinin kendilerine güç olduğunu ifade etti.

TESPİT EDİLENİ KAPININ ÖNÜNE KOYARIZ

Ak Parti içerisinde durağanlaşmaya yol açacak ve partiye yük olacak kişilerden ziyade partiyi sırtlayacak kişilere ihtiyaç olduğunu belirten Erdoğan, Ak Parti içerisinde FETÖ mensubu olup olmadığına değindi. Erdoğan, kendilerine bildirilmesi ve tespit edilmesi halinde bu kişilerin kapının önüne koyulacağını açıkladı. Cumhurbaşkanı açıklamasında; “FETÖ ile bağlantısı olanları bize hemen bildirin. Bu kişileri anında kapının önüne koymaya hazırız, onlar bu ümmeti böldüler.” ifadesini kullandı. Ak Parti içerisinde yönetici konumunda yer alacak kişilerin ümmetine bağlı ve kafasında projeler olması gerektiğini açıklayan Erdoğan, bu bayrak yarışında yeni arkadaşlara başarılar dilediğini belirtti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

3 yorum

  1. Yıllarca fetöyle siyaset yapan,ticaret yapanlar,aynı yollarda yürüyenler kim,bankaların,kuruluşlarını açanlar kim, boy boy fetöyle fotoğrafları olanlar kim.Sonra da bu güç odakları çıkmış fetöcü diye bir sürü memuru açığa aldı.Madem zararlıydı bu okullar ,banka niçin kapatmadınız da bir sürü insanı mağdur ettiniz,terörist poziyonuna soktunuz.Yazılı bir tebligat uyarı yapsaydınız.Benim yakınım darbenin içerisinde yer almadı fakat terörist damgası yedi ,niçin: devletin faaliyetlerine izin verdiği bankanın kredi kartını kullandı diye.Bu kadar haksızlık ,işi sulandırma olmaz.Halk gerçeklerin farkında.

    • Benim 40 yıllık çoban babamı baylokcu yapıp beni ihrac ettiler eşimle çocuğumla ortada kaldım ne olduğunda anlamadım insanları terörist ilan etmek bu kadar ucuz olmamalı ha ben fetocuysam yada babam, annem, eşim, çocuğum fetocuysa Allah bizi daha beter etsin yok biz degilsek Allah bizi fetocu terörist ilan edenleri bizden beter etsin inşallah

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM