Cumhurbaşkanı Erdoğan; Müzik Üniversitesi kuracağız

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan Çanakkale ile ilgili hazırlanan programda sahnede konuştu. Erdoğan konuşmasında Müzik Üniversitesi hususunda ifadeler kullandı ve Müzik Üniversitesi kurulacağını belirtti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan; Müzik Üniversitesi kuracağız

Cumhurbaşkanı Erdoğan; Müzik Üniversitesi kuracağız

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Erol Parlak Çanakkale Ağıtları Konseri’ne katıldı. Konseri hazırlayıp yetiştiren Erol Hocama teşekkür ediyorum diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, Erol Hocama Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Ödül Töreni’nde söz vermiştim ifadesini kullandı. Erdoğan verdiği sözle ilgili bilgi verirken sözümün takipçisiyim dedi. Cumhurbaşkanı konservatuvarların olduğunu açıklarken, kendisinden Müzik Üniversitesi istendiğini ve bunun da sözünü verdiğini belirtti.

MÜZİK ÜNİVERSİTESİ KURULACAK

Cumhurbaşkanlığı olarak Müzik Üniversitesinin kurulması için gereken çalışmaların başlatıldığını belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan Müzik Üniversitesi kuracaklarını, bu yönde adımı atacaklarını vurguladı. Müzik Üniversitesi kurulması çalışmalarına da Cumhurbaşkanlığında bizler başlamış bulunmaktayız diyen Erdoğan, hayırlı olsun diyorum dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Müzik Üniversitesi kurulacak açıklamasının videosu;

Öğretmenler İçin

Sosyal Medyada Paylaşın:

3 yorum

  1. Hali hazirda Osmanlı ruhu canlandırılıyor…tabi yeni Osmanlı Ordumuza yeni mehteranlar lazım…çok isabetli olur…;)

  2. Vallahi billahi eğer bu zulümlerden vazgeçmezsen ne yaptığın yollar, ne kurduğun üniversiteler, ne kıldığın namaz, ne de din adına millete hizmet adına yaptığın hizmetler mahşerde kurtarmaz sizi sayın Erdoğan.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM