Emeklilere banka promosyonunun ödenme tarihi hakkında açıklama geldi

Emeklilerin banka promosyonlarının yatma tarihi olarak Mart ayı gösterildi. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Müezzinoğlu yaptığı açıklamada emeklilerin promosyonlarına değindi.

Emeklilere banka promosyonunun ödenme tarihi hakkında açıklama geldi

Emeklilere banka promosyonunun ödenme tarihi hakkında açıklama geldi

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu emeklilerin banka promosyonlarının mart ayında yatacağını açıkladı. Binlerce emeklinin beklentisi olduğunu da vurgulayan Bakan Müezzinoğlu emeklilere banka promosyonu ödenmesi konusu için çalışmada sona gelindiğini açıkladı. Kamu ve özel bankalar ile gerekli protokollerin imzalanmasına değinen Bakan Müezzinoğlu emeklilerin banka promosyon rakamları hakkında da bilgi verdi.

PROMOSYONLAR MART AYINDA

Anadolu ajansı editör masasına katılan Bakan Müezzinoğlu mart ayı itibari ile emeklilerin banka promosyonlarının ödenmeye başlayacağını açıkladı. Bu hafta içerisinde kamu bankaları ve özel bankalar ile gerekli protokollerin son rötuşlarının tamamlanacağını belirten Müezzinoğlu, banka promosyonu için evrakların dün gönderildiğini ifade etti. İşlemlerin yarın itibari ile biteceğini düşündüğünü belirten Çalışma Bakanı Mehmet Müezzinoğlu amaçlarının kamu bankalarının verdiği banka promosyonu rakamlarının üzerine çıkmak olduğunu ifade etti.

PROMOSYON RAKAMLARI

Emeklilerin 2017 banka promosyon rakamları hakkında açıklama yapan Bakan, bin liranın altında maaş alan emeklilerin banka promosyonlarının 300 lira, bin lira ile iki bin lira arasında maaş alan emeklilerin 375 lira, 2 bin lira üzerinde maaşı alan emeklilerin 450 lira üstü promosyon hedeflediklerini belirtti. Emeklinin banka promosyonu için özel rekabeti de açacaklarını açıklayan Müezzinoğlu farklı promosyon rakamlarının ortaya çıkacağını vurguladı. Banka promosyonlarına son şeklini verdiklerini, özel bankaları da emekli promosyonuna dahil ettiklerini ifade eden Bakan Müezzinoğlu, emeklilerin emekli maaşlarını istedikleri bankalardan alabileceklerini de belirtti.

Öğretmenler İçin

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM