FETÖ soruşturmasında kripto seviyeye geçildi, yeni gelişmeler olacak

Geçtiğimiz hafta yaşanan Rus diplomat Andrey Karlov’un öldürülmesinden sonra suiakastçi polis kripto FETÖ kavramını tekrar gündeme getirdi.

FETÖ soruşturmasında kripto seviyeye geçildi, yeni gelişmeler olacak

FETÖ soruşturmasında kripto seviyeye geçildi, yeni gelişmeler olacak

Kamudan atılan binlerce kamu personeli, öğretmen, polis, asker, memur olmasına rağmen FETÖ mensuplarının hala temizlenemediği, militanların saklandığı dile getirilmeye başlandı. Rus Büyükelçi Andrey Karlov öldürüldükten sonra yapılan araştırma ve incelemelerde diplomatı öldüren polis memuru  Mert Altıntaş’ın FETÖ bağlantıları ortaya çıkmıştı. Polis memurunun FETÖ militanı olduğu ancak bu zamana kadar yapılan inceleme ve araştırmalarda polis memurunun FETÖ bağlantılarının ortaya çıkarılamadığı, kripto üyelerin tespit edilmesi adına çalışmaların hızlandırılmasına neden oldu.

KRİPTO FETÖ TEHLİKESİ

Yetkililer tarafından gündeme getirilen kripto kavramı asıl tehlikeli olan kesim olarak görülmektedir. MİT ve emniyet tarafından masaya yatırılan kripto FETÖ militanlarının tespit edilmesi, bulunması, kamufle oldukları yerlerden ortaya çıkarılması için çalışmaların hızlandırıldığı belirtildi.

OKUL, BANKA, SENDİKA KAYITLARI YOK!

ogretmenlericin.com olarak sürekli dile getiriyoruz. Kripto FETÖ üyelerinin Bank Asya’da hesabı yok, çocuklarını cemaat okullarının, dershanelerinin önünden dahi geçirmediler, cemaatle özdeşleşen sivil toplum kuruluşları, dernekler, vakıflar, sendika vs içerisinde hiçbir şekilde yer almadılar, üye olmadılar. Bu tarz yapılanmalardan bilerek uzak durdular, ortaya çıkmamak için her türlü tedbiri aldılar.

HIZLI YÜKSELEN İSİMLERE İNCELEME

Bulunduğu kurumda çok hızlı bir şekilde yükselen, aldığı ödül ve taltiflerle dikkat çeken kişilerin incelenmelerine başlandı. Bu kişilerin arkadaş, aile ve akraba çevreleri de incelenecek. Ayrıca bakanlıklarda üst düzey görevlerde bulunan, özel kalemlerde, özel bürolarda görev yapan kişilerin ve önemli konumlardaki kişilerin korumalığını yapan, güvenlikten sorumlu kişilerin araştırılması, incelenmesi de kripto FETÖ üyelerinin ortaya çıkarılması için alınan önlemler arasında.

Öğretmenler İçin

Sosyal Medyada Paylaşın:

3 yorum

  1. Allah’ınızdan bulun bu kadar masum insan sıkıntı çekerken derdiniz ne sizin ,yeter artık ,gerçekten inançlıysanız doğruları konuşun ,gizlenmekle neyi kurtaracaksınız.

  2. Ya tek kriter bankasyaya destek için paralar yatıran ayrıca örgüte para aktaran ve bylock çözülen mesajlarken masumane sendika ve banka olaylarından dolayı ekmeğinden edilen memurlar işlerine geri döndürülmesidir.Ülke savaş halinde farkıdayız ama üstün körü yapılan işler aileleri dağıtıyor.Bakıyorum her kesimde bir tanıdık var bi şekilde mağdur olan.Fetö ye sempati duymak mı alakamız yok.tv lerde bangır bangır bağıranlarda vardı bunlar sempatinin çok ilerisindeydi yok efendim sempati duyanlar var diyenler önce bunları bi göz önünde bulundursunlar.Lütfen artık yeter yani sendikayı Meb bakanı yazıyla üye olabilirsiniz diye yazı yolladı sonra öğretmenelr üe oldu çıktı diye ihraç edildi.Yaw allah var kardeşim herkese aynı işlem uygulansaydı olmazdı bu durumlar.Bir milletvekilinin kardeşi sendikaya üyeydi iade oldu 3 kişi içinde vay efendim o suçsuz yok kardeşim bu işte bi yanlışlık diyenler gücünüz gariban öğretmen ve memura yetiyorsa Allah var bizim .fetonun Allah bin belasını versin artık çoluk cocuk soguktan üşüyor yeter ya 🙁

  3. Madem artık niyetliler kendini gizledi.Safiyane sendika banka ile işlem yapanlar suçlu olamazlar.Devletin bütün istihbaratına rağmen aldanılabiliyorsa suça bulaşmayan bu insanlar neden işsiz aşsız bırakılıyor.ifadeleri savunmaları alınmıyor.Yılların emeğini bir çırpıda silip atmak bu kadar kolay olamaz.Bunu kamu vicdanı kaldırmaz Allah bundan razı olmaz

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM