Gerçek FETÖ’cüleri bulmak için ihraç edilen MEB ve kamu personelini dinleyin

Meslekten ihraç edilen hakkında işlem yapılan on binlerce kamu personeli mevcut. Kamuda hala FETÖ soruşturması sürüyor ve sürmeye de devam edecek. Yıllardır develete yerleşen bu yapıyı kısa sürede temizlemek mümkün değil. Peki gerçekten bu yapı ihraçlarla temizlenebiliyor mu? Öğretmenler İçin olarak yapılan bazı hamlelerin gerçek FETÖ mensuplarını ortaya çıkaramadığını görüyoruz.

Gerçek FETÖ’cüleri bulmak için ihraç edilen MEB ve kamu personelini dinleyin

Gerçek FETÖ’cüleri bulmak için ihraç edilen MEB ve kamu personelini dinleyin

Terör örgütü ister PKK olsun ister FETÖ olsun ister farklı bir örgüt olsun. Hepsinin amacı devlete ve millete zarar vermektir. 30 yıldan fazla süredir askerimizle, polisimizle çatışan terör örgütü PKK’nın ülkemize zararı büyük olmuştur. Örgüt ve örgüt sempatizanları gerek milletimize gerek devletimize zarar vermeye de devam etmektedir. Şehir edilen Kaymakamımızın soruşturmasında tekrar gördük ki kamuda PKK yapılanması azımsanamayacak kadar ileri düzeyde. Kamuda yürütülen PKK sempatizanlarına yönelik soruşturmalarda maalesef gerekli ihraçları göremedik. Yapılan tek tük ihraçlar dışında kamuya ciddi bir neşter vurulamadı.

FETÖ ÖRGÜTÜNÜN YÜZÜ ORTAYA ÇIKTI

15 Temmuz’da gördüğümüz diğer örgüt ise FETÖ. Yıllardır Din, İman adı altında insanları kandırarak, kullanarak kendi çıkarlarına hizmet sağlayan bu yapılanma 15 Temmuz akşamı bütün kozlarını ortaya koymuştur. 15 Temmuz akşamı bu yapının içerisinde bulunan sadece İBADET KADEMESİ içerisinde yer alanlardan mağdur olanlar bulunmaktadır. Meslekten ihraç edilen binlerce MEB personeli, kamu personeli, öğretmen yer almaktadır. Bunlar içerisinde ibadet kademesi içinde olup, masum olanlar ve ihraçlardan dolayı mağdur olanlar bulunmaktadır.

GERÇEK FETÖCÜLER, KRİPTOLAR SAKLANIYOR

Bir örgüt yapılanması düşünün, yıllardır devlete saklanan devlete sızmış bir yapılanma. Amaçları belli; devleti ele geçirmek, milleti yönetmek. Bu yapılanmanın üst düzeyleri yaşanacak bu durumu ihtimaller arasında düşünmüyorlar mıydı?  Bu ihtimali düşünen yıllardır yapılanma içerisinde olan örgüt gerçek üyelerini resmi olarak kendisine yakın kurum ve kuruluşlara üye yapmaz diye düşünüyoruz. Öğretmenleri baskıyla, hatırla, arkadaş ısrarı ile Aktif Eğitim-Sen‘e üye yapanlar neden Aktif Eğitim-Sen’e kendileri üye olmamışlar? Bank Asya için verilen talimatta Hakan Şükür ve birkaç vekil dışında neden para yatıranlar arasında neden üst düzey bürokrat ya da milletvekili, belediye başkanı yer almıyor?

Kripto FETÖcüler, gerçek FETÖcüler saklanıyor. Bunlar zaten resmi olarak bu yapılanmanın içerisinde yer almadılar. İnsanları gazetelere, dergilere abone yaptırdılar, sendikalara üye yaptırdılar ancak kendileri resmi olarak bu oluşumlarda gözükmedikleri için ortaya çıkarılamadılar. Kamu haber sitelerinde her gün onlarca öğretmenin tutuklandı haberlerini görüyoruz. Tutuklananlar, açığa alınanlar, gözaltına alınanlar arasında ByLock programı yükleyen öğretmenler, memurlar, polisler yer alırken bunlara bu programı yükleten üst düzeyler hala tutuklanmadılar, ihraç edilmediler.

SORUŞTURMA AÇILSIN, İKİ SATIR İFADE İLE HER ŞEY ORTAYA ÇIKSIN

ogretmenlericin.com olarak meslekten ihraç edilen hakkında soruşturma açılmayan herkesin ifadelerinin, savunmalarının alınması gerektiğini düşünüyoruz. Bu sayede ihraç edilenler arasında suçsuz olanların tespit edilmesi sağlanacak ve ifadeler, bilgiler ışığında onları sendikalara üye yapan, kitap dergi abonelikleri konusunda ısrarcı olanların tespit edilmesi sağlanacaktır. Meslekten ihraç edilen on binlerce kamu personelinin ifadelerini almak kurulacak komisyon ve kurullarla beklenenden kısa sürede tamamlanabilir. Bu sayede hem mağduriyeti ortadan kaldırmak hem de şu anda görevde olan FETÖ bağlantılı saklananları tespit etmek devlet ve millet adına yarar sağlayacaktır. Gözaltına alınan veya tutuklama isteği ile adliyeye sevk edilen kişilerin ifadelerinden soruşturmanın derinleştiğini biliyoruz. Bu yüzden soruşturmaların ve ifadelerin de katkı sağlayacağını belirtmekte yarar görüyoruz.

Öğretmenler İçin

Sosyal Medyada Paylaşın:

52 yorum

 1. Benim de bir sorum olacak:OHAL bitince kanunen dönecek miyiz yoksa hala mahkemelerde sürünüyor mu olacağız?Bilgisi olan yazarsa en azından ümitleniriz.Ümit,fakirin ekmeğidir demişler!

 2. Sayın site admini ve editör,
  İhraç edilen öğretmenlerin geri dönüşü için, suça bulaşmamış, darbeye iştirak etmemiş,desteklememiş olanların geri dönüşü için bir gelişme yok mu?
  Allah aşkına bildiğiniz yeni bir şey varsa yazın. Bazı yorumlarda geri dönüşler 3 yıldan önce zor diyor. 3 yıldan kasıt, 2019 seçimleri ise,böyle bir mağduriyetin 3 yıl sürdürülmesi ve af gibi lanse edilmesi seçmene baskı olarak algılanırsa, seçmende ters etki yapmaz mı?
  İş bulamıyoruz, eşi ile ihraç edilen bir insan 3 yıl neyle yaşar,evinin çocuklarının masraflarını nasıl karşılar? Yapılmak istenen nedir? OHAL bitince, hala onaylanmamış ve onay süresi çoktan geçmiş olan 672 sayılı KHK, zaten hukuki olarak hükümsüz duruma düşmeyecek mi??
  Cevap ve yorumlarınızı bekliyoruz.

 3. Allah ,bu iftiracıları ve ihbarcıları hem bu dünyada hem öbür dünyada güldürmesin!Zulüm ve acıların en büyüğünü onlar da tatsın !Bu dünyanın bir imtihan yeri olduğunu düşündükçe insan biraz rahatlıyor.Geleceği ve maddi sıkıntıları düşündükçe tekrar başa dönüyoruz.Karamsarlığa düşüyoruz.Eden ,bulur demişler.En yakın zamanda onlar da bu acıları tatsınlar!

 4. Ben 2 ağustostan beri açıktayım. Açığa alan dekan yazılı soruşturmamdan 1 hafta sonra beni çağırdı, beni 15 yıldır tanıdığını, benim temiz bir insan olduğumu, ama beni kurtarabilmesi için açığa alınanlardan özellikle bazıları için kesin fetöcüdür diyerek şahitlik yapmamı istedi. Sendika, banka nede bylock gibi bir programım yok, bunları kendiside biliyordu. Daha da kötüsü iki kişinin araya adam sokarak (bakan ve milletvekili) geri döneceğini, torpil bulamazsam geri dönemeyeceğimi söyledi. Haklarında neci olduklarını bilmediğim insanlar için şahitlik etseydim bugün çoktan işime dönmüş olacaktım. İntiharı düşünen arkadaşlara söylüyorum onur ve haysiyet kaybı iftira ile olmaz. Önce Allah’a sonra kendinize güvenin, bu dünyayı size cehennem edenler öbür dünyanızı da çalmasın. Bu dünya imtihan dünyası, sabredin ve bolca dua edin…

 5. Evime kadar gelip peşimi bırakmayıp üye yaptıkları sendikadan istifa etmeme rağmen tek ifadem alınmadan ihraç edildim.Atatürkçü Cumhuriyet çi Devlet çi Milliyetçi biriyim.Ters olduğum bir yapıdan ihraç edilmek beni perişan etmektedir.Bu yapının ibadet tabakasında bile olmadım hiçbir zaman.Tek bir toplantılarına giden biri değilim.Çevremde herkes şaşkın.Derinlemesine araştırma istiyoruz.Vatan sever öğretmenler de harcandı.Allah büyük.Ancak çok yıprandık.Vakit bizler için zor.sadece nefes alıyoruz.

 6. Açığa alınanlardan haber yok mu sayın editör. Bakanlık merkezde 4 aydır açıktayız. Hiç bir kriter yok. İftira ile iş mi yapılır. Ne arayan ne soran var? Bair şey daha,sendikasına üye olan aynı zamanda bankasına para yatıran bir de bunlara ek okulunda çocuğunu okutan adam fetöcü değil de kim fetöcü? Meb Merkez teşkilatında fetöcü daire başkanları, şube müdürleri hala aktif görevde. Fetöcü uzman yardımcısı aktif görevde. Fetö’nün yıllarca ekmeğini yiyen fetöcü öğretmen altif görevde. Düne kadar fetöcü başkanlarla beraber oturup kalkan başka tarikatların adamları şimdi daire başkanı ve aktif görevde.Bu nasıl fetö mücadelesidir.

 7. Peki ortak wifi kullanimindan dolayi bu orgutle hic ilgisi olmadigi halde bylocktan ihrac edilenlere ne olacak?

 8. Aciga alinanlarla ilgili halen bi bilgi yok sabrimiz tukendi 22 agustostan beri bekliyoruz arayan soran yok ne zaman goreve donecez bilgisi olan varmı ????

 9. 14ekimden beri açıktayım..bu gece ihraç olsam geri döneceğime dair zerre endişem yok,atılan çamur her halükarda ortaya çıkacak ve geri döneceğim..sadece vakit kaybı can sıkacak..ama bana su i zanla muamele edenleri Allahu tealaya havale ettim,onların işi çok zor….

 10. Ben erzincanda yazıyorum.basbakanin buraya geldiğinde özelde aynı şeyleri söylediğini birinci ağızdan duyduk.baylok ve yüklü milyar paranparanın dışındakiler donecekmis. Sayın editor sizin bir duyumununuz var mi….

  • İnşallah… Bu güzel vatanın bir karış toprağına, bir tek vatandaşına zarar gelsin istemeyen on binlerce insan vatan haini ilan edildi. Tez zamanda ülkemize huzur gelsin istiyorum artık. Lütfen herkes bildiği yeni şeyleri yazsın. Umut fakirin ekmeği:)

 11. Sayin editor yaklaşık bir ay önce kocaeli mhp ilçe başkanı kriterlerin değiştiğini blok olanlar yüklü miktarda parası olanlar darbeyle ilişkili olanlar hariç herkes dönecek.özellikle sendika ve banka gibi drumlarda ihrac olanlar kesin dönecek. Demişti. Bu kadar kesin konuştuğunu göre heralde bizi umutlndrnak için yapmamış. Sizin bu konuda böyle bir duyumunuz
  varmi

 12. “Bu ülkeyi yönetenler, ‘Milat olarak 17-25 Aralık’ı aldık. Bu tarihten sonra FETÖ’nün dümen suyuna girenleri kaldırıp atacağız, barındırmayacağız’ diyorlar. Ben de diyorum ki; ‘Siz 17-25 Aralık’ta bir şey gördünüz değil mi? Ama bunu 17-25 Aralık’ta gördünüz. Nasıl gördünüz? İstihbarat örgütlerinin bilgilendirmesi ile gördünüz. Peki o tarihe kadar bunların ne olduğunu anlayabildiniz mi?

  17-25 Aralık’tan önce onlarla beraber kol kolaydınız. Ben de diyorum ki; gariban sağlık memuru, gariban doktor, gariban öğretmen, gariban akademisyen, gariban postacı da bunların yüzünü ancak 15 Temmuz’da gördü. Gördü ki, bunlar silahlı hain bir terör örgütü imiş. Bu nedenle gelin, işin içinden çıkmak için 17-25 Aralık’ı değil, 15 Temmuz’u milat olarak alalım, yeni bir sayfa açalım, birçok masum insanı daha fazla mağdur etmeyelim, yokluğa, yoksulluğa, yok oluşa terk etmeyelim. Çünkü milletimiz için Fetö terör örgütünün maskesi gerçek anlamda 15 Temmuzda düştü.” Bu düşünceler sayın Koncuk’a ait.
  Teşekkürler sayın Koncuk. Bu örgütten haberimiz olsaydı sendikalarının önünden geçer miydik? Okullarına çocuklarımızı gönderir miydik?
  Asla asla asla…

  • Miladin 17-25 i yok beni tutan tek kriter Bankasya o da 17-25 araliktan önce kredi çekmiştim 11 bin tl borcumu ödedim. Sonra da banka tmsf ye geçti diye hesabı kapatmadim icinde 100 tl vardı. Hükümete yakın sendikadayim. Ne blok var ne para yatirdim. 17-25 ten sonra ne gazeteye üye oldum ne dergi. Devletin belirlediği hiçbir kriter tutmamasina rağmen ihraç edildim. Gelinen nokta o ki birileri hükümeti zora sokmak için devrede. Geçen gün kara kuvvetlerine mektup yazdım. Dedim ki ey komutanım. Ülkemizin zor günler geçirdiği şu günlerde olaki savaş çıkarsa gönüllü olarak adımı ilk sıralara yazın. Bu vatan için canımı vermekten beni alikoyarsaniz işte o zaman ölürüm dedim. Ey sesimi duyan yetkililer. Darbe saatinde abdestimi aldım eşimle helalleştim. Beyaz gömleğimi giyip arkadaşlarla organize olup askerlik binasinin oraya koştuk kahvehanedeki insanlarida ayaklandirmaya çalıştım. Önümde türk bayrağıyla sabaha kadar polis kardeşlerimizle bekleştik. Ve sonra aynı polisler benim tahkikatimi yürüttü. Beni hatırladın mı diye sordu polis evet sabaha kadar ölmesinler diye albayrakli bedenimi ortaya koyduğum polislerden biriydi. Bu anlattıklarıma inanmak istemeyenler için söylüyorum kutsal saydığım ne varsa Rabbim. Kuran Rasül. Eşim çocuğum. Annem hepsi üzerine yemin ederim ki anlattıklarım gerçek. Ben vatan haini değilim ey devletim. Abdülhamit hanin başina gelenleri o zamanda bu ülke için ne yapilmak istendiğini en ince ayrintisina kadar bilen vatan aşığı müslüman bir vatandaşim.

 13. Sn Editör doğru bir tespitte bulunmuş. Evet bende on binlerce mağdurdan biriyim. Bana da hiç bir şey sorulmadı ve savunmam alınmadı. Ne ile suçlandığımı yada neden ihraç edildiğimi anlayamadım. Bu kadar kolay olabilir mi? Eğer biz bir hukuk devletiysek yapılması gereken araştırılıp soruşturulduktan sonra ihraç olmalıydı. Hakkımızı hukukta arayacağız ancak ne kadar sürecek belli değil. Ben 50 yaşına gelmişim. Üniversite okuyan çocuğum var. Birikim desen eridi gitti. Bu yaşta kimse işe de almıyor. Ben ne ile geçinecek ve ne yapacağım. Lütfen bu kanayan bir yaradır . Acilen çözülmeli.

 14. KEŞKE EN BAŞINDA KURULLARI KURUP CALISTIRSALARDI…Araştırıp sorustursa savunmamızı alsalardi…Her yerden herkesten tüm çevremden… Ben ibadet tabanı bile değilim. ..Sadece sendika…O da yasal değil mi. ..Tuzakmış resmen CHP den Muharrem İNCE tuzağı kuranlar görevde tuzağa düşenler mağdur demiş. ..Hatta sanırım sayın İsmail KONCUK ta benzer bir şeyler söylemişti. ..Ne olur sesimizi duyun duyurun. ..

 15. Valla beni kimse hiç bir şeye teşvik etmedi, ben ne ibadet tabanındayım nede yanında yöresinde, pisi pisine adelet! Yaktı beni

 16. Tebrikler editörüm.Çok güzel tespitler…bu süreç bitince sizin gibi iyi niyetli ve pozitif ve anlayışlı kişileri hiv unutmayacağım emin olun…

 17. Devlet vatandaşını korumak için vardır. Tuzak kurmak için değil. Devlet birleştirici olmalı. Suçla ilişkisi olmayanları ayırtetmeli. Madem bu kurumların suç işlediğini tesbit ettiniz, neden kapatmadınız! 21 yıllık emeğim ne olacak. İstifa ettiğim ve paramı çektiğim halde neden atıldım. Yüzbinlerce insan neden mağdur ediliyor. Bir gün gelir hepsinin hesabı sorulur elbet.

 18. Artık ümidimizi nereye bağlayalım?Hükümete mi,adalete mi,Allah’a mı?Hakkımızı nerelerde arayalım?Kimlere Sesimizi duyuralım ?Ne duyan var,ne anlayan….Yok,yok,yok….

 19. GÜN BİRLİK VE BERABER OLMA GÜNÜ. VATANIMIZIN DÖRT BİR YANI ATEŞ ÇEMBERİ OLMASI YETMİYORMUŞ GİBİ BİR DE İÇERİDEKİ HAİNLER BOŞ DURMAMAKTA VE MAŞALIK GÖREVİNİ İCRA ETMEKTELER. ŞEHİTLERİMİZE ALLAHTAN RAHMET DİLİYOR, MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN TEK AMAÇALARI VATANI KORUMAK OLAN ASKER VE POLİSİMİZİ ALLAH KORUSUN VE HER TÜRLÜ TERÖRE HAYIR DİYORUZ.

  • Benim gibi vatan sevdalisini bile vatan haini ilan ettiniz ya pes dogrusu…cizrede cozum sureci doneminde gorev yaptim….turkce konustugum icin gorevli personel bile dalga gecip burasi kurdistan turkce konusamazsin demisti kahrolmustum kelle koltukta kadin basima onlara pasif direnis gosteriyordum..siz bu ulkenin ekmegini yiyip bu ulkeye dusmanlik ediyorsunuz diye korkmadan yilmadan mucadele ettim…molotofla patlatilmis bir sinif verdiler hic birsey yok buz gibi turkiyenin degisik yerlerindeki arkadaslarim okullarinda topladiklari yardimlari gonderdiler cicek gibi sinif olusturduk ev ev gezip ogrenci topladim vah emeklerim vah emeklerim …ben nasil vatan hainiyimki uc gundur besiktas ta sehit dusen yigitlere agliyorum…..sayin devlet buyyklerimiz sizi beser affetsede Hak Teala affetmez cunku siz vatan haini ilan ederek sadece bizi yaralamadiniz ..esimiz cocuklarimiz annemiz babamiz sevdigimiz insanlar oyle olmadigimizi bilen es dost…eyvallah……

 20. Bizler TÜRKİYE CUMHURİYETİ VATANDAŞI OLARAK HERZAMAN DEVLETİMİZİN YANINDA YIZ
  Yalnız gıt kanaat zor şartlarda okutup öğretmen yaptığı mız evli çoluk çocuk sahibi öğretmen çocuklarımızı haklarında soruşturma yapmadan savunmalarını almadan terör örgütüne üye diye kolundan tutup sokağa atılmasını asla kabul etmiyoruz Genelde aktifsen sendikasına üye olduğu için ihraç edildi Devletin izin verdiği sendikaya üye olmak suçmu eyer suçsa öğretmen lerin aldanma hakkı yokmu orta kademe memurlar ve öğretmenlerin tamam ı görev e iade edilmeli saygılarımla

 21. Gerçekten çok güzel bir tespit yapılmış. İnşallah bu siteyi yetkiler de okur ve tek suçu arkadaş hatırına, idareci baskısı sonucu bu yapının sendikasına,gazetesine, dergilerine üye olan kişiler bir gecede sorgusuz sualsiz ihraç olmasına sessiz kalmazlar. Çok zor değildi bir çevre analizi yapılsa bir çok kişinin bu yapı ile bir bağlantısının olmadığını tespit edilmesi.( gerçi üst düzeyler bukalemun gibiler tespit edilmesi mümkün de değil her kılıfa girdikleri için) Gerçek fetöcüler yasal olan sendikaya dahi üye oldular mı bilmiyorum. Fakat bizim gibi safhane duygularla iyi niyetlileri mayın dedektörü olarak kullandıkları aşikar.

 22. Çok güzel anlattiniz din adı altında insanlar madur edildi bu çile bitsin artik bir vatanimiz var masum insanların çocukları ve ailesinin acı içinde olduğunu unutmayin lütfen bitsin artik

 23. HELAL OLSUN BUNU BAŞTA YAPSALARDI ŞUAN HİÇ MAĞDUR OLMAYACAKTI.YA İBADET TABAKASINDA OLMAYANLAR BILE VAR ALLAH AŞKINA BİTSİN BU IZDIRAP GİTTİM EVİMİN YANINDA KOLAY DIYE BANKAYA HESAP AÇTIM BİRİKİM AMAÇLI BAŞIMA GELMEYEN KALMADI

 24. Çok bekledim çağırıp savunma alsınlar anlatayım arkadaşım evime geldi ısrar kıyamet Isterseniz kendisine sorun ben cemaat üyesi değilim demeyi.bir gecede sildiler emeklerimi ben vatan haini değilim ben hiç bir şeyin haini değilim allah tan korkarım.herkesin ayrı bir hikayesi vardır soran olsaydı anlatırdim. Ben rabbime havale ettim .sağolun sayın editör. Sağolun ismail koncuk. Oy verdiğim parti lideri Bahçeli sizi de hakkı savunan bilirdim. Hayal kırıklığı. Adalet herkese islesin inşallah

 25. Kimi yasal sendika diyor kimi yasal banka kimi bilmem yasal ne diyor bende birşey hiç birşey yok kurum yetkilisi sen şu sun ama elimizde delil yok dedi ya bu nedemek şimdi kim terörist söyler misiniz

 26. Kurul oluşturulsa çalışma arkadaşlarıma soracaklar beni bana sormasınlar istemiyorum benim savunmamı iş arkadaşlarım yapsın benden delil istesinler kurumlar topu hükümete hükümet topu kurumlara atıyor yazık değil mi biz gariban memurlara bana dair ellerinde bi adet delil varsa asarım kendimi ben terörist degilim

 27. Zor degil kurul oluşturmak nerede kurumların vicdanları insanların vicdanı bu kadar kuruyamaz 1-2 kişinin iftirası benim geleceğime mal etmemeli işimide istemiyorum temize çıkayım kafi kurumlar kurul oluşturmakta neden korkuyor

 28. Kurul oluşturulup kurumlar kendi personelini dinlese ve terörist olmadığını kanıtlar belgeler istese terörist olmadığıma dair ne kadar belge varsa sunarım bende kriter yok kriter sadece biri veya birilerinin iftirası ile açığa alındım son KHK ile ihraç edildim fetocü olmadığımı her türlü kanatlarım gelip evimi arasınlar banka hesaplarıma baksınlar telefonu mu vereyim incelesinler niye açığa alındım neden ihraç edildim kriterlerin hiç birisi bana uymuyor

 29. Kurumlar neden kurul kurup açığa aldığı veya ihraç ettiği personeli dinlemiyor korktukları şey ne delilsiz kayıtsız iftira ile açığa alınıp ihraç mı olur benim açığa alınmam ve ihraç olmam ne fetö terör örgütü nede başka şey ile ilgili sadece 2015 ramazan ayında ceza yazdım bütün bu olanlar yazdığım ceza millet vekilinin dükkanı olması korkuyorlar kurul oluşturmaya kurul oluşturulsa dönerim nereden bileyim dükkanın millet vekilinin olduğu memurluktan atılmak bi yana terörist ilan edildim peki nerede kul hakkı

 30. Sayın editör Allah razı olsun en isabetli yolu göstermişsiniz.sizin gibi sağduyulu sitelere çok ihtiyaç var.inanın savunma alınsa okuluma çevreye sorulsa her türlü masumiyetimizi ispata hazırım.yazdığım itiraz dilekçeleri bile bir sürü şahit imzasi ekledim.ama faydası olurmu bilmiyorum.

 31. Güzel bir haber ve güzel bir tespit yapmışsınız. İnşallah bir gün bizi yönetenler de sizin gibi düşünür. Bizim için yaptığınız haberler için çok teşekkür ederim.

 32. Allah razı olsun sayın editör. Ben fetocu olsam kendimi sendikaya üye yapar mıyım ? Akıl var mantık var birileri diretti arkadaş hatırı dedik üye olduk. Çıktık sonra ne soruşturma var ne başka birşey kaç ay oldu çok güzel tespit ediyorlar devletimiz fetocu damgası yedik saçma sendika yüzünden yeter ya Efendiler duyun sesimizi Samsundayim halen birşey yok artık hayata kustuk suçsuzuz diyoruz ya yüreğim daraldi.

 33. Sayin Cumhurbaskanimiz gecenlerde Imam hatipli bir kiz ogrencinin davetine icabet edip evlerine gidip cayini icti.Bende -alan sinirlamasindan dolayi herkesin baska liselere gittigi bir donemde-imam hatipten mezun olmus biri olarak Cumhurbaskanimizi evimize davet ediyorum.Bi cayimizi icsin ve bu ülkenin vatan sevdalisi ogretmenlerinin nasil vatan haini damgasi yedigine sahit olsun..

 34. Çok güzel anlatmışsiniz inşallah tez zamanda gerçekten mağdur olanlar işine döner Rabbim mazlumların ahını zalimler de bırakmaz

 35. Bu hainlerin gerçek yüzlerini gizleyerek binlerce vatan sevdalisi Müslümanın kanına girmişlerdir.Saf ve Masum duygularla Dünyaya İslamiyeti ve Turkiyeyi anlatıyorlar diye kandilar.15 temmuzda yenen acı ve gerçek bir tokatla rüyadan uyanan bu masumlar şimdi terör orgutu üyesi gibi ağır bir yafta ile damgalandi.Bunlarin gerçek müsebbiblerini bulup en ağır şekilde cezalandirilsin.tabandaki kandirilmiş saf vatandaşların, dislanip işsiz aşiz bırakılmasi doğru değil.Zor günlerden geçtiğimiz şu günlerde Allah vatanımızı birliğimizi dirligimizi korusun

 36. Teşekkürler öğretmenler için sitesi hersey için çok sağolun benim gibi mağdur olanların sesi oluyorsunuz 2014 Mart ve niSan ayında iki aylık bir sendika nedeniyle ihraç edildim 2015 yılından beri eğitim bir sene üyeyim.Ancak sizden başka sesimizi duyan yok mağdur durumdayız o kadar emek bir kalemde bitirildi.iki aylık sendikadan başka hiçbir kriter yok inşallah geri dönüşler olur.

 37. Ne kadar güzel anlattıniz bizi sayın editor um. Rabbim iki cihanda da sizlerin gibi iyi niyetli olan bütün insanları cennetine alsın. Çünkü biz burda kendi başımıza Aglamaktan ve dua etmekten başka birşey yapamiyoruz.Rabbim razi olsun sizlerden..sadece sendikadan bnde esimde ihrac olduk.lütfen artık bu cile bitsin.yavrularıma kavuşmak istiyorum

 38. bylok meselesi ile ilgili olarak;
  Gerçek kullanıcıların teknik olarak tespiti bu konuda mağduriyet oluşmasını engelleyecektir.Bu teknik analiz hts,log,konumkayıtları ile pek ala yapılabilmektedir.

 39. Sn.Editör, çok isabetli bir analiz yapmışsınız. İsabetli diyorum, çünkü “ön yargısız” yapılan her tahlil isabetli olur.Sevgiler ve saygılar…

 40. Aynı hususu valiliğe yazdığım itiraz dilekçesinde ben de belirttim. Bu kadar karanlık bir yapı, sendika ve derneklere İslâmî hassasiyetlerini bildiği, çalışkan, sosyal iletişimi iyi olan ve örgütsel yapıdan haberi olmayan kişileri üye yaparak kendine vitrin malzemesi ve kamuflaj olarak kullanıp, hem kandırmış hem de mağdur etmiştir. İhraç listelerini hazırlayanlar ise işin kolayına kaçıp bu isimleri toptan atarak masumiyet karinesi ilkesi yok edilmiştir.

 41. Yasal olduğuna güvendiğim sendika yüzünden ihraç edildim.İddia ediyorum ki suçsuzum.Yasal olmayan hiç bir şey yapmadım, vatanıma milletime ufacık bir zarar gelsin asla istemem.Ailemle birlikte mağdur edildik.Adaletli davranılmasını istiyorum.Bitsin artık bu mağduriyetler…

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • YORUM