İçişleri Bakanlığında ihraç edilenlerin listesi (692 sayılı KHK 14 Temmuz)

692 sayılı Kanun Hükmünde Kararname ile İçişleri Bakanlığında meslekten ihraç edilenlerin listesi Resmi Gazete’de yayımlandı.

İçişleri Bakanlığında ihraç edilenlerin listesi (692 sayılı KHK 14 Temmuz)

İçişleri Bakanlığında ihraç edilenlerin listesi (692 sayılı KHK 14 Temmuz)

İçişleri Bakanlığı Mahalli İdareler Personelleri arasında 1486 kişi meslekten ihraç edildi. 692 sayılı Kanun Hükmünde Kararname ile İçişleri Bakanlığından ihraç edilenlerin listesi 14 Temmuz 2017 tarihli Resmi Gazete’de yayımlandı. 7 binden fazla kamu çalışanı meslekten ihraç edilirken en çok ihraçlar Emniyet Genel Müdürlüğü ve İçişleri Bakanlığında gerçekleşti.

1486 KİŞİ MESLEKTEN İHRAÇ EDİLDİ

Belediyelerden, Büyükşehir Belediyelerinden başta olmak üzere 1486 İçişleri Bakanlığı personeli meslekten ihraç edildi. 692 sayılı KHK ile ihraç edilenler arasında belediye başkan yardımcısı, memur, işçi, eğitmen, mühendis, mimar, avukat, tekniker, teknisyen gibi alanlarda görev yapan personellerde bulunmaktadır.

692 sayılı KHK ile İçişleri Bakanlığında ihraç edilenlerin isim listesi için TIKLAYINIZ

Belediyelerin su işleri ile ilgili genel müdürlükleri, Köylere Hizmet Götürme Birlikleri, İl Özel İdeleri gibi kurumlardan da ihraçlar oldu. Terör örgütü pkk ile anılan ve örgüte destek sağlayan, son dönemde Kayyum atanan belediyelerde çalışan birçok personel de meslekten ihraç edildi. İçişleri Bakanlığı Mahalli İdareler personelleri arasında toplamda 1486 kişi 692 sayılı Kanun Hükmünde Kararname ile meslekten ihraç edildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM