İsmet Yılmaz; FETÖ’den 33 bin MEB personelini istemeyerek ihraç ettik

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz TV programında gündemle ilgili açıklamalar yaptı. programın sonunda eğitim konularına değinen Yılmaz Milli Eğitim Bakanlığında FETÖ soruşturmalarında kamudan ihraç edilenlerin ihraçlarını açıkladı.

İsmet Yılmaz; FETÖ’den 33 bin MEB personelini istemeyerek ihraç ettik

İsmet Yılmaz; FETÖ’den 33 bin MEB personelini istemeyerek ihraç ettik

Milli Eğitim Bakanlığından şu ana kadar FETÖ soruşturması kapsamında 33 bin MEB personeli ihraç edildi. Kamudan en çok ihraç edilen meslek grubu öğretmenler olurken, göreve en az iadeler de yine Milli Eğitim Bakanlığında yaşandı. Yaklaşan referandum öncesi açıklamalarını arttıran ve başkanlık sistemi ile ilgili televizyon programlarında sık sık yer alan Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz 05.04.2017 tarihinde TGRT’ye konuk oldu.

ÖĞRETMENLERİ İSTEMEYEREK ATTIK

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz FETÖ nedeniyle 33 binin üzerinde öğretmeni isteyerek değil istemeyerek görevden ayırdıklarını ifade etti. FETÖ’nün en güçlü olduğu kurumların başında Milli Eğitim Bakanlığının geldiğini açıklayan İsmet Yılmaz, eğitimin örgütün en güçlü ayaklarından olduğunu ifade etti. Dershaneler ve MEB bünyesinde yer alan kurumlarda etkilerinin örgüt için önemli bir yere sahip olduğuna değinilirken, 33 binin üzerinde personel MEB’ten çıkartıldı açıklaması yapıldı.

İSMET YILMAZ: RİSK ALDIK

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz Rus Büyükelçi suikastini hatırlattı ve kendilerinin de MEB’de risk aldığını belirtti. Milli Eğitim Bakanlığında da yarın böyle bir olay yaşanmaması için risk aldıklarını açıklayan Yılmaz program konuklarından gelen yoğurdu üfleyerek yiyorsunuz sözünü de onayladığını belirtti.

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz’ın açıklama videosu;

Meslekten ihraç edilen öğretmenlerden dolayı ciddi bir açık oluşmadığına değinen Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz geçen yıl yapılan atamalar ve bu yıl yapılan öğretmen atamaları ile MEB’de sorun olmadığını vurguladı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

64 yorum

 1. Istemeyerek atmismis yok okullarda öğretmen eksiği yokmusmus hepsi yalan iciniz dışınız yalan olmuş önce kendinizi ayiklayin sonra kaleminden başka hiçbir gücü olmayan öğretmeni.insan yaptığını yasamayana kadar olmezmis inşallah bize yarattıklarını yasamayana kadar olmezsiniz ahirette görüşmek üzere…
  ..

 2. BU BAKANLARIN BİRBİRİNDEN HABERİ YOK NE YAPTIKLARINI, NE SÖYLEDİLKERİNİ KENDİLERİ DE BİLMİYOR. BİRBİRLERİNDEN HABERİ DE YOK. İSMET YILMAZ İSTEMEYEREK ATTIK DİYOR, MEHMET ÖZHASEKİ BAKKAL ÇIRAĞI, YILAN, TERÖRİST, NE HALT EDERLERSE ETSİNLER DİYOR.http://www.ogretmenlericin.com/meb/kamudan-haber/mehmet-ozhaseki-devlete-ihanet-edenleri-ihrac-ettik-fetoyu-temizledik-16570.html

  BU İNSANLAR KULA KUL OLMUŞ İNSANLARDIR.
  YARIN CB RTE ATIN ATMAKTAN GAM DUYMAYIN DEDİ, SÖYLEMLER HEMEN O YÖNDE OLDU. ÇOK MASUM VARMIŞ BİZ NASIL BÖYLE YAPTIK DESE HEPSİNİN AĞZINDA BU SÖYLEM OLUR.

  MAĞDUR ARKADAŞLAR SESİMİZİ DUYURACAK BİRŞEYLER YAPMAZSAK EĞER BUNLAR DAHA DA SİVRİ AÇIKLAMALAR YAPMAYA DEVAM EDECEK.

 3. Sunucunun korkusuZca ”sendikayı hükümet onaylamadı mi”diye soracağını bekledim. Meğer insanların acıları üzerine gülüp geciyorlarmis. Allah a havale ediyorum.

 4. Şu cuma gecesi beddua etmek istemiyorum ama bu itirafı yaptığınıza göre yaptığınız millet vekilliği yeminini hatırlayın ettiğiniz yemin masada mı kaldı bir araştırın

 5. İki gün sonra referandumda evet çıkacak ve Tayyip Erdoğan tek adam olacak. Bu aşağıda yorum yazanlara hepinizi affettim diyecek. Hülaaa bunların hepsi altın bulmuş gibi Sevinecekler. Ve diyeceklerki reis büyük adammış.

  • Madem affettim diyecek referandumdan önce etsinde mağdur yakınları evet desin..şayet evet çıkarsa neden iade etsinki..kaldıki sendika üyeliği gibi yasal olan şeyler suç değilki affetsin..şahsen ben vatanıma milletime karşı affedilecek bir suç işlemedim.ihraç olana kadar da reisi destekledim.adaletine güvenmiştim.ama taşadıklarımdan sonra adaletli merhametli davranacaklarına inanmıyorum artık.siyasi olarak oy kaygısı olmazsa kimseyi döndürmez

 6. Bırakın 33 bin öğretmenin ihraç edilmesini, kamudan ihraç edilen yüz bin’den fazla insan “hukuksuz” ve “adaletsiz” bir durum yaşıyor. Ben Eğitim Sen’li bir öğretmenim. Benim sendikamdan 1488 öğretmen ihraç edildi. Dostlarımızın maddi ve manevi yanındayız. Ancak tavrımız bununla sınırlı değil. Haklarında somut deliller olmadan, yargılanmadan ihraç edilmiş bütün arkadaşlarımızın yanındayız. Yüz binlerce insanı yalnızlaştırmak, çaresiz bırakmak akıl alır iş değil ancak Bakan’ın açıklamasını aklımın bir köşesine bile koyamıyorum. Bugüne kadar düşünce ve anlayış olarak çatıştığım arkadaşlarımın ihraç edilmesini kabul etmiyorum. X sendikasına üye olmak, X bankasında hesabı olmak hiç bir zaman ihraç gerekçesi olamaz…

 7. Akp patnos ilçe başkanı bütün ailesiyle 14 temmuza kadar bile fetocuydular niye kimse onlara bi sey yapmıyor

 8. Hiç bir kriterim olmadığı halde atıldım.Allah beni atan o rektörle dünyada yüzyüze getirir inşaallah. Ben akademisyen olabilmek, milletime hizmet etmek için ömrümü harcadım.Gecem gündüzüm özel zevkim olmadı,neden atıldığımıda bilmiyorum. Allahtan hiç mi korkmuyorsunuz.

 9. Bunlar dinden imandan uzaklasmis gozlerini kapatmis vicdanlari yok olmus muslumanligin zerresi kalmamis Allah bunlari islah etmesin yakin zamanda bizim gibi masumlarin magdurlarin sikintisini gidersin piskin piskin 33 bin kisiyi attik diyir sanki cope bir seyler atiyor Allahin adaleti bir an once tecelli etsin

 10. İster allahin ister devletin kanununu baz alin 33 yıllık öğretmenlik hayatimda bir yalan sozun kefareti kadar suçum yoktur.Bunu cevrem de esasinda devlet de biliyor.sendika yasal banka yasal…Hadi yük kabul ederek maas kesme cezası olsun. Ihrac ne ya.burda er geç kanun çalışacak.haksizlik yapan haksızlığı duzeltmeyen rabbimizin onune diz cokerekve sartlar esitlendigi zaman ne yapacak?cennete palavrayla gidilmiyor ki

 11. Yazıklar olsun size.Bide adaletten bahsediyorsunuz!Nerde ulan adalet!Benim suçum günahım ne açıkla o zaman Sayın bakan?Allah büyük Sayın bakan.Binlerce insanın kul hakkı yeter size merak etmeyin?Ah lar arşa yükseliyor!

 12. Hayatta tek emelim vatana millete hayırlı evlat yetiştirmekti. Şer odaklarından evladımı uzak tuttum, lakin adını bile duyunca tiksinen bir gurupla anılmak ailemize ölmekten beter geldi. Lütfen Evlatlarımıza itibarlarını iade edin.

 13. suçunun ne olduğunu bile bilmeden dünyası kararan evlatlarımız yokluk ve sefalet içinde yaşamaya MAHKUM ettiniz. Yavrularımız ihraç oldu diye kimse iş bile vermiyor. Hiç mi vicdanınız yok.

 14. Allaha havale ediyoruz sizi ahirette görüşürüz bu dünya kime kaldı size de kalmayacak yıllarımı emeğimi bir gecede çalanlar sırtta görüşürüz

 15. EDİTÖR NOTU: BU ŞEKİLDE YORUMUNUZUN YAYINLANMASINA İZİN VERİLMEZ. YORUMUNUZA DİKKAT EDİN.

 16. Yahu kardeşim siz zaten bu kafayla göreve dönmeyin bence… Siz zaten öğretmen değilmişsiniz ki geri döneceksiniz…? Hukuken suç teşkil etmeyen fiillerden dolayı sorgusuz sualsiz işten atıldınız, hain ilan edildiniz, hakaretlere uğradınız, bir solcu olarak sizin bu durumunuza benim vicdanım dayanamıyor… Bu insanlar ne olacak, çocukları ne olacak diye uykularım kaçıyor. Bu adamlar haklarını aramak için bir şey yapsınlar ben de yanlarında olacağım diye düşünüyorum. SONRAAAA BİR BAKIYORUM… Sorunun çözümünü öldükten sonra öbür dünyaya tecil edivermişler. Allaha havale edip beddualarla deşarj oluyorlar. Tamam kardeşim. Maden beddua ettiklerinizin cehenneme gitmesi sizin için yeterliyse, arzunuz buysa o zaman sorun yok. Bence hükümet farklı sebeple de olsa doğru bir iş yapmış, öğretmenlik vasfına, bilinçli yurttaş olma vasfına sahip olamamış kişileri ihrac etmiş. Ben de öyle düşüneyim o zaman. Çoluğunun çocuğunun ekmeği elinden alınmış, kendisine öğretmenim diyen zevat çocuğunun ekmeği için gökkubbeyi yere indirmesi lazım gelirken(Meşru demokratik mücadele ve Hukuki yoldan elbette) 🙂 burada meseleyi Allaha havale edip kendi çoluğunun çocuğunun insanca yaşama hakkından feragat ediyor. Kardeşim! Mücadele edeceksiniz. Bu dünyada… Bu dünyada!!!!! Çocuklarınız bu dünyada doğdu, bu dünyada yaşıyor. Bu kafayı derhal değiştirin. Değiştirmeyecekseniz bu kafayla mesleğe dönmeyin. Bari bizim çocuklarımız hafazanallah size benzemesin… Nasihat zaten faydasız ama bunca musibet de mi size bir şey öğretmedi???

  • Hocam zaten sesimizi hergün duyurmaya çalışıyoruz maillerle twitterdan fakslarla vekilleri arayarak mektup atarak bimer cimer vs. Adamlar o kadar sapıtmışki ne yapsak bunlar örgütün dediklerini yapıyor bunları fetoş yönlendiriyor bilmem ne! Dilekçe yazdık bu dilekçelerin hepsi aynı dediler!Saçmalığa bak iyide zaten dilekçe aynı olacak çünkü sen sendikadan bankadan ihraç ettin sıkıntı aynı:):) bide sendikalardan aldığımız dilekçeleri kendimize göre uyarlayıp verdik.Tabiki aynı olacak.Yani hocam mücadelemiz sürecek.Ben kendi adıma konuşayım koyun değilim ben birinin arkasından meeeeleyip gitmem!Hakkımızı alacağız sonuna kadar!!

  • Zannetmeyin ki kimse hakkını aramıyor. Anayasa mahkemesine yapılan bireysel başvuru sayısına bakın AİHM başvuru sayısına bakın. Biz hem fiili duamızı yaparız hem de kalbi duamızı. Buna biz tevekkül diyoruz. Bizler birer öğretmeniz. Bilmiyor muyuz sanıyorsunuz hakkımızı nasıl arayacağımızı
   eetmeyin

  • Kardeş bizler ortalığı yakıp yıkarak hak aramayız. Katil devlet diyerek cani devlet diyerek hak aramayız. Devlette bizim millette biziz. Kim diyor hakkımızı aramıyoruz diye. Her türlü hak meşru yollardan aranmaktadır. Haklı olan hakkını er ya da geç alacaktır. Biz sabrı bol olan kimseleriz. Agaç kökü yeriz ama drvlete halel gelmesini istemeyiz.

  • Tarkan bey meşru yollardan fiili olarak zaten gereken yerlere başvurduk..mahkemelerimizi açtık…burdan edebimize uygun serzenişimizi yapıyoruz…lakin şunu unutmayın insan her türlü tedbiri alır TAKTİR İSE ALLAH’IN DIR..nasip olması lazım…elbetteki haklıyız bankada parası olmak sendika üyesi olmak insanı terörist yapmaz..RABBİM DEVLETİMİZE ÜLKEMİZE ZEVAL VERMESİN….GÜÇLÜ VE MÜREFFEH BİR TÜRKİYEDE BU GÜN OLMASADA YARIN HAKKIMIZI HAKKIN İZNİYLE ALIRIZ EVELALLAH…

 17. 33 bin öğretmeni istemeyerek ayırdık risk aldık.
  ŞAHİT OL YARAP ŞAHİT OL YARAP ŞAHİT OL YARAP
  bu ve bunları senin kahhar sıfatına havale ediyorum.

 18. kullanmadığım duymadığım bir program yuzunden ihraç oldum.aylardır çile çekiyorum çalmadığım kapı kalmadı.derdimi kimseye anlatamadım.artık duyun sesimizi duyun bu ahlar bıtsin bu gözyaşları dinsin.ADALET istiyorum

 19. Hepinizi Rabbime havale ediyorum çocuklarımıza şuç atarak 7 aydır bizim hayatımızı zindan ettiniz hiçmi vicdanınız yok benim çocuklarım doğuda başına bomba yağarak görev yaptı tam rahat etti meslekten ettiniz yazıklar olsun

 20. Herkes mağduriyetini Allah a havale ediyor siz havale etmeseniz de Allah hesabını çok ağır bir şekilde soracak önemli olan burda da hakkını arıyor musunuz adamlar resmen çocuklarımızın rızkını elimizden aldılar ben kimsenin Lütfü ile öğretmen olmadım sendika üyeliği bahanesiyle saçma sapan bir sebeple ihraç oldum bu hakkımı da bu dünyada alacağım

  • Bu kadar yazı içinde gördüğüm kadarıyla tek aklı başında söz sizinkisi… Bu dünyada, hakkını bu dünyada arayacaksın. Çocukların bu dünyada yaşıyor çünkü…

   • İkinizede hak veriyorum hocam doğru demişsiniz.bu dünya işini bu dünyada göreceksiniz.diğer dünyada eabim soracaktır.zira rabbim kendi hakkımdan vazgeçerim ama kul hakkıyla karşıma gelmeyin demiş..allah yardımcımız olsun.

 21. Bence bu 2013 ten sonra bu sendikayı bilerek kurdular millete tuzak kurdular kim düşerse otomatikmen fetöcü. Bu işlerin belki bizim görmedigimiz birsürü sebebi var artık neye inanacagımızı şaşırdık. Ama hiçbirşey göründügü gibi degil artık buna inanıyorum. Allah sorsun sizden vatanını milletini seven insanları bir çırpıda hain ilan ettiniz yazık cok yazık

 22. 33bin insanı istemeyerek atmış yani aciyormusun. Aç susuz kapının önüne koymussun bu ne vicdan bu ne hukuk adalet mülkün temeli degilmiydi. Fetöyle mucadele ediyordum diye sucsuz günahsız insanlari mesleginden ettiniz sizin adaletiniz yok allahın adaletine havale ediyorum.hakkımı helal etmiyorum.

 23. Hocam mahkeme süreci dediğiniz nedir ifadeye mı çağırdılar sizi yoksa duyum mu neyiniz var ki mahkeme süreci var diyorsunuz

 24. 50 yaşıma merdiven dayamışım öğretmenlikten başka bir iş bilmem 21 yıldır kime ne zararım dokundu. Üç çocuk ve sürekli size oy veren ailem perişan Allahtan korkun

 25. Kullanmadığı hatta şüphe var diye oğlumu ihraç ettiniz.bunun vebalini nasıl çekeceksin .kullandığı hat mebsisinde var e-devlette var yada ikiyada iki kelime sorabilirdiniz.çok yazık ailecek bizi perişan ettiniz

 26. BU KADARI DA OLMAZ YA UTANMADA KALMAMIŞ VİCDANDA KALMAMIŞ YAHU ARADA HİÇ ALAKASI OLMAYAN İNSANLAR EMEKLERİNDEN OLDU BU NEDİR YA??? GİDİDN SORULARI ÇALANLARI ATIN KENDİ BİLEĞİMLE KAZANDIM BU BENİM HAKKIMDIR

 27. Birde mahkeme süreci başlayacakmış, 2015 de hesabımı kapattım, hatırı sayılır bi miktar değil, aynı şeyleri mahkemede söyliycez, bi av.tut diyolar şaka gibi karnımızı doyuramıyoruz nasıl tutarız, yasal bankada az miktar para , ha bire kaç mahkeme hep bunu yineliycem, aynı şeyler Allah ım sabır, sabır, Rabbim in yardımı yakındır inşallah.

 28. Bu zalimce açıklamadan sonra zalimleri sadece rabbime havale ettim. Rabbimin gazabıyla mazlumun duası arasında perde yoktur bilesiniz

 29. Benim boşalan yerime öğretmen atamanız helal değildir. O boşalan kadro bir masumun kadrosusur. O kadroyu dolduran kişileri senin kahhar ismine havale ettim. Hafi bakalım bu kadar ahtan sonra iflah olur musunuz hiç sanmıyorum. O kadroya yerleşmek için 6 yıl uğraştı KPSS ile vicdansız zalimler

 30. Madem istemeyerek attınız o halde artıklarının suçsuz demektir. Benim çocuklarımın eşimin hakkı haram olsun…

 31. Yarab bu akla ziyan açıklamayı yapan zatı sana havale ettim. Zalimleri sen sars Allah’ım. Onları canlarıyla meşgul ettir. Dönsem bile ileride mesleğime hakkım kekesinlikle helal değildir zalimlere. Sıfır kriterle ihraç oldum maalesef. Sen şahit ol yarab. İki elim yakalarında olacak zalimlerin

 32. Bizde seni cehennemin Gayya kuyusuna istemeyerek göndereceğiz.O 33 bin kişinin ahi seni yakacak..

 33. Istemeyerek attiniz seve seve geri alacaksiniz. SENIN onayinla acilan bir sendikaya uye diye insamlarin hayatlarini bitirdiniz. Sucu olan cezasini ceksin ama sendika ihrac sebebi olabilir mi? AHIM den hakkimi Söke Söke alacagim.bana yasattiginiz eziyeti de ahiretinize saklayin. Orada cetiiiin bir sınav sizi ve hamza Aydoğdu yu bekliyor

 34. Sendikadan dolayi insanlar ihrac editor mi?Vicdanlariniz nasil rahat ediyor.Yavrularimiza yazik degil mi yarin bizim yavrularimizin hakkini nasil odeyeceksiniz.?

 35. Cumhuriyet tarihinin en buyuk Milli Egitim icraati tam guiness rekorlar kitabina gececek bir uygulama ygs de fenve matematikten dokuluyoruz sayin bakan masumlarla ugrasacaginiza hukuku isletin Allah buyuk

 36. Sendikadan dolayi insanlar ihrac editor mi?Vicdanlariniz nasil rahat ediyor.Yavrularimiza yazik degil mi yarin bizim yavrularimizin hakkini nasil odeyeceksiniz.?

 37. Cehennem istemeyerek ta olsa cok risk alınacak yer değil mi ? Hele kul hakkı Allah deme gitsin ne olur ama yaninda

 38. Hamza Aydoğdu neden görevde.bircok belediye başkaninin oglu kızı okullarinda okudu sendikada uye olan vardı .onlara ses yok biz fetöcü.Allah hesabı çeton görendir.Canik ve ilkadım belediye vaşkbaşkanları araştırılsın.yeter yaa

 39. Bakanın risk aldık cümlesinin tercümesi şu: bunların suçu yoktu ama attık

 40. Ben bakanı dinledim ve gerçekten güldüm açıklamalarına… Eğer 100 bin insan latin amerikada atılsaydı sokaklar dolardı her yer yağma edilirdi.Biz Allah a ahirete inanıyoruz.. Siz tadını çıkarın zulmün ama çabuk geçer bu dünya …Allah tüm iyi niyetli vatanı sevenleri korusun.

 41. Benim çektiklerim çocuklarımın eşimin anne babamın cektiklerinin yanında hiç.. allahıma havale ettim bizi anlamayanlara allahım aynısını yaşatsın dinimize vatanımıza bağlı olmaktan başka bir derdim olmadı fetocu hiç olmadım sendikaya girip çıkmak için çok büyük ceza hakkımı helal etmiyorum

 42. Sayın bakan size inanan akrabalarimiz yasal sendikadan ihrac ettiğiniz öğretmenlerin geri dondurulecegine inanıyor. Ama ne yazık ben ne onların ne de sizin inanç ve samimiyetinize inanmıyorum

 43. Türkiye’ye işgale yönelik 15 Temmuz darbe girişiminin ardından Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz’ın vali olan kardeşi Adnan Yılmaz, görevden alınarak merkeze çekilmişti. Adnan Yılmaz, hakkında yurtdışı yasağı konulan valiler arasında da yer alıyor.Adnan Yılmaz’ın İznikli damadı eski kaymakam Fatih Sevinç’in de FETÖ’den görevden alındığı ortaya çıktı. TBMM Başkanı İsmail Kahraman’ın Özel Kalem Müdürü olan Sevinç’in, 15 Temmuz darbe girişiminin ardından görevden alındığı öğrenildi. Sevinç’in daha önce de Cumhurbaşkanlığı Protokol Daire Başkanlığı görevinde bulunduğu öğrenilirken, FETÖ ile ilişkiler nedeniyle Bakan Yılmaz ve ailesinin başının çok ağrıyacağı da ortada. ( ben yazmadım basında yazıyor. İsmet bey aileme dokunmayın en çok öğretmeni ben atayım modunda demek ki )

  • ne bu yav lahana gibi :)lahanın ortasında bir fetöcü var uaşmak için yardıklarının hepsi fetöcü çıkıyor

  • Allah kahretsin darbecileri. dişli darbeci genaral, dişli akp genel başkan yardımcısı. memuru eşinden dolayı ihraç ediyorsun araştırmadan.içinizdeki darbeye kalkışmış hainlerin yakınını neden koruyorsunuz. Utanın biraz ey yöneticiler. bu millet herşeyi görüyor.

 44. KPSS ye 5. girişinde atanabilen ( fetöcü olsa o kadar sınava girmesine gerek yok) 65 puanı hiç bir şekilde geçemeyen ( fetöcü olsa 80-85 alır uğraşmaz ) açıköğretim mezunu ( yurt dershane görmemiş ) onların okulunda hiç çalışmamış ( fetöcü olsa atanıncaya kadar çalışırdı ) sadece namazında abdestinde olduğu için kendi gibi namazı abdesti olan okulda bir bayan hocanın isteğiyle sendikaya üye olan okul öncesi öğretmeni 5-6 yaşında çocuklara hangi örgüt propagandasını yapmış olabilir.

 45. Cenney ucuz değil , Cenennem dahi lüzumsuz değil. Rabbimin adeletinde toprip , adam kayırma ve sehven yok.

 46. Siz hem benim dünyamı mahvettiniz, hemde kendi ahiretinizi mahvettiniz. Riskten kastettiği şeyde oy değildir inşallah.

  • bakan demeye dilim varmıyor. biz eğitimciyiz eğitimci. bize terörist diyenlere sözlerini misliyle iade ediyorum. benim yedi ceddim değil 27 ceddim bu vatan için canlarını feda etmiş. gerekirse bende canımı veririm. kim olursa olsun bana terörist diyen veya ilişkilendirmeye kalkanın Allah belasını versin.

 47. Iyiki istemeyerek atmissiniz sayin bakan sendikayi kuran siz ve sizin genel mudurunuz Hamza Aydogdu yerinde duruyor masallah sendika suc degil ama herkes ihrac edilmedi basta yandaslariniz sendikanin 1gunude 10 gunude her gunude suctur Allah buyuk

  • sayın bakan 28 şubat da dahil mağduriyet yaşamadığı için bilmemesi çok doğal. bunlardan adalet beklememek lazım. liyakat sadece bunların söyleminde. keşke araştırsaydınız. hakkımızda bir tane olumsuz söz duyarsanız o zaman bizi ataydınız. şucumuz kimseye yalakalık yapmamak.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • YORUM