İstanbul Valiliğinden OHAL inceleme komisyonu başvuru duyurusu

OHAL inceleme komisyonuna başvurular pazartesi günü başlıyor. Valiliklerden komisyon başvuruları hakkında açıklamalar ve duyurular gelmeye devam ediyor.

İstanbul Valiliğinden OHAL inceleme komisyonu başvuru duyurusu

İstanbul Valiliğinden OHAL inceleme komisyonu başvuru duyurusu

İstanbul’da OHAL inceleme komisyonuna nerede başvuru yapılacak? İstanbul Valiliği bu konuda basın duyurusu yayınladı. Valilik tarafından yapılan açıklamada OHAL inceleme komisyonu başvurusu yapacak kişiler için adres Fatih İlçe Emniyet Müdürlüğü gösterildi.

BAŞVURULAR EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ BİNASINDA

‘685 sayılı KHK ile OHAL inceleme komisyonu kurulmuş, Başbakanlık tarafından yapılan açıklama ile de komisyon başvurularının 17 Temmuz Pazartesi günü alınmaya başlanacağı belirtilmiş’ ifadesi kullanılan İstanbul Valiliği açıklamasında 12 Temmuz 2017 tarihinde yayımlanan Resmi Gazete’de yer alan Olağanüstü Hal İşlemleri İnceleme Komisyonunun Çalışmasına İlişkin Usul ve Esaslar çerçevesinde OHAL inceleme komisyonu başvuru aşamalarına dikkat çekildi.

Valilik belirtilen usul ve esaslar çerçevesinde OHAL inceleme komisyonu başvurularının Alemdar Mahallesi Hükümet Konağı Sokak Kat: 2 No:2 Fatih adresinde yer alan Fatih İlçe Emniyet Müdürlüğü hizmet binasında kabul edileceğini açıkladı. Bugün Ankara Valiliği tarafından da yapılan açıklamada OHAL komisyonu müracaatlarının kabul edileceği adres açıklanmıştı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

3 yorum

  1. Bende de aynı sorun oldu bir kaç tarayıcının denedim olmadı sonra ist valiliği ohal komisyonunu aradım bana dediler ki sadece memuriyetten ihraç olanlar başvuru yapabilir sistem başvuruya izin vermiyorsa sizin için geçerli değildir eee peki siz ne yapıcaz ben özel güvenlik görevlisiydim ve özel sektörde çalışıyordum biz şimdi nasıl başvuru yapmalıyız

  2. Elektronik formu mozilla da açabildim, ilk sayfayı doldurduktan sonra, “Girmiş olduğunuz kimlik bilgileri OHAL kapsamında başvuru yapmaya uygun değildir”cevabı geldi, defalarca denedim, sonuç aynı, ne yapmalıyım bilmiyorum (1.9.2016-673 sayılı KHK kullanılarak-iftira ile-kamu iştirakinden çıkarıldım)

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM